Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 4 megéri...

Volkswagen golf 4 megéri 2022ben? (nem értek az autókhoz)

Figyelt kérdés
Első autóként gondolok erre a golf 4re, mivel elég régóta szerelmes vagyok ebbe a modellbe, és első autónak azért is jónak találnám, mert hatalmas elterjedtsége miatt ha esetleg történik vele valami, akkor nem kell a fél világot kifizetni érte hogy javítani tudjam. Aki ért hozzá az mit gondol erről az autóról 2022ben? érdemes még a megvásárlásra, és ha igen mikre figyeljek oda?

2022. jan. 4. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen autó nem éri meg, ami nem hozza a pénzt
2022. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Inkább már ötöst nézz. Azokkal talán kicsit kevesebb a gond. A négyesek öregek, minden bajuk van és szinte nincs olyan ami ne rohadna.
2022. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Mindenképp legalább ötöst néznék a helyedben.
2022. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom kitől hallottad hogy a 4-es egy jó konstrukció. Alapból a VW ( és VW csoportos autók ) pénztemető(k). De ha neked ez kell, próbálj ötöst keresni. Egy fokkal talán jobb.
2022. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindig be akarjátok bizonyítani, hogy a 4es Golf szar, de azért tele vannak az utak 500 ezer km-t futott hibátlan darabokkal. Amúgy a 4ea Golf jobb, mint az 5ös, szerintem Az 5ös Golfok már jóval rozsdásabbak.
2022. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, a hibátlan erős túlzás. Azért 4-es Golfot nem azok az emberek szokták venni, akik mindent rendben akarnak rajta tudni (jó, természetesen van ilyen, tisztelem azokat, akik vigyáznak rá. Minden autó a tulajdonosától függ.). Sajnos sok a lerúgott darab itthon. De, még akik vigyáznak is rá, előbb-utóbb költeni kell rá 🤷🏻‍♂️ Egy olyan tipp-topp patika Golf milliókat érhet, de azalatt az 500ezer km alatt, szerinted nem költötte rá azt a 'pár milliót'? Azért 500ezernél már minden alkatrész minimum egyszer cserés. Az pedig nem olcsó, bármilyen autót nézünk.
2022. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
az 5ös golf rohad, mintha muszály lenne, benzines motorok zabálják az olajat, a disel pedig már a modern, de még ne kiforrott... én tuti egy 4est vennék a kínálat tetejéről.
2022. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a kategória kell és keretben is ez a szegmens jöhet szóba, akkor igen, az egyik legjobb választás
2022. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ldani98 válasza:

Saját tapasztalat: 2020 augusztusába vettem egy 1.9tdi 4-es golfot 373.000km-el. 510.000 forintba került. Most 408.000km van benne és sok mindent kellet rajta cserélni most a kritikusakat írom csak:

-lengéscsillapító és a felfüggesztéshez tartozó egyéb alkatrészek (kb 100.000ft-nál álltam meg úgy hogy otthon csináltam)

-kuplungszerkezet (120.000 volt(Luk)+20.000ft szerelési költség)

-Váltó (sajnos difi hibás volt meg ette a váltóm , bontottan 50.000ft+20.000 beszerelés)

Ezen kívül voltak még kisebb bajai (üzemanyag szivattyú,kuplung munkahenger,vákum csövek,)

Ezeket mind betudom a 400.000+ kilométernek, és egyáltalán nem ért szinte semmi váratlanul. Sokszor gondolkodtam, hogy veszek valami mást, de nem tudtam találni olyat ami ennyire meg fogott volna!

Mindezek mellet nagyon kényelmes!

Én csak ajánlani tudom !

Ha valami kérdésed van,akkor írj privátba!

2022. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!