Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig tartott a jogosít...

Mennyi ideig tartott a jogosítvány megszerzése mindennel együtt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb, mint 2 hónap
2-3 hónap
4-6 hónap
7-8 hónap
9-11 hónap
Egy év
Kicsit több, mint 1 év
Majdnem másfél év
Másfél év
Több, mint másfél év
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
5 hónap, úgy hogy minden elsőre sikerült és két hétig oktatót kerestem.
2022. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap úgy, hogy nem éreztem úgy hogy ez egy verseny és minél gyorsabban túl kellene lenni rajta. Az elméleti tanfolyamot a gimnázium szervezte, ahova jártam. Az órák is helyben voltak tanítás után. Miután az elméletből levizsgáztam még bő 1 hónapot várnom is kellett a születésnapomig. Mert az én időmben nem lehetett 17 évesnél fiatalabban elkezdeni a gyakorlati órákat.
2022. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom én sem, hogy verseny. Májusban levizsgáztam kreszből, és még azóta sem hívtak vezetni.
2022. jan. 5. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Februar vegen iratkoztam be,utana bezartak a covid miatt.

Nem siettem a vizsgaval,gondoltam ugyis felhalmozodtak az emberkek igy csak juni 16.an vizsgaztam.

Nyaralas miatt csak juli 14.en kezdtem a vezetest.aug 26.an vizsgaztam.

Aug. 15 volt az elsosegely tanfolyam,23.a vizsga.

Minden elsore sikerult,30.oran volt a forgalmim.

2022. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

na akkor én rossz helyen vagyok, kb. csak 6 hónap volt mire oktatót kaptam :D

és sehol sem tartok

2022. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 jól kibasztal magaddal. Én még csak 1 hónap múlva mehetnek vezetni mivel 6 hónap várakozási idő volt :D de elmentem máshova, ahol beszéltem az oktatóval h, 2 órákat akarok menni és heti 2-5 napot 2 hónap alatt meg is lett vizsgaval együtt. Gyanítom h heti 1x mehetsz hozzá jobb esetben. Így tényleg elég hosszú folyamat lesz
2022. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem a vezetés része kicsivel kevesebb mint másfél hónap volt. Egy héten kétszer nentem vezetni és elsőre meg lett. A kreszt egy hónap alatt végigcsináltam online. Mire lett volna az időpontom vizsgára elmaradt a korona miatt. Aztán rá 3 hónapra kaptam csak időpontot. Én sem sietettem semmit
2022. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:

Akkor én itt leköröztem mindenkit, február második felében lesz két éve, hogy elkezdtem, és még nincs a kezemben a plasztik kártya. :D

2020. feb. 20. körül kezdtem az e-learninget, szeptemberben vizsgáztam, elsőre meglett. Akkoriban azt hiszem, nem volt hely az oktatónál, mindenesetre vártam, hogy majd szól, de nem tette, ősz végén, télen meg nem akartam vezetni járni. 2021 május elsején volt az első vezetés órám, heti egyszer 3 óra, de voltak kimaradt alkalmak bőven. Október közepe-vége környékén, óra előtt 30 perccel hívott, hogy ne várjam, mert bevonták az engedélyét ittas vezetésért. Lévén, hogy egy személyes cég volt, másik iskolát kellett keresnem, pont, mikor már csak 1-2 gyakorló alkalom lett volna hátra. Iskolaváltáskor kötelező volt 10 órát vennem, heti egyszer 2 óra. Másodjára lett meg a forgalmi vizsga, november közepe felé. Még az elsősegély lenne hátra, de elfogyott a lendületem... Pedig tudom, ez már a legkevesebb, kvázi vicc kategória a többihez képest.

2022. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Srácok miért vártok félévet a sulihoz? Én egyből elmentem és kerestem, ahol heti 2-3 mehetek. 2 hónap alatt megvan úgy.


#8as szerintem ne halogasd! Ez már a legkönnyebb része, minel előbb megvan annál előbb utakon vagy :) csak bekell ülni, utána otthon ytn megnezni 30p vidit. Ennyi az egész :D

2022. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!