Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ilyen magas az...

Mitől lehet ilyen magas az alapjárat?

Figyelt kérdés
Üdv. Küzdök egy jó ideje ha elveszem a gázt rángat az autó ha vissza adom neki akkor megint rángat. Sok alkatrész csere után kipróbáltam, hogy lehúzom az alapjárati motort. Nos hát ez meg is oldotta szinte ezt a rángatást, viszont az alapjárat 1500as fordulat lett. Volt lejjebb is egyszer 1000 1100 ingadozva, utána 1500on állt meg. Rover 200 1.4 8V benzin
2022. jan. 6. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én autóm ugyan ezt csinálja. Szervízben van, kíváncsi vagyok mi lett a baja
2022. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy lehúzod az alapjárati motort? Kell az oda... Tisztítsd ki, vagy vegyél újat
2022. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csatlakozóját lehúztam, így nem rángat az autó se gázadásra se elvételre, alapjarat 1500on marad fixen és nehezen ejti is. Igen gondolkodok a cserén erősen. Tisztítja volt már. Ha rá van dugva 1000 körül van melegen a fordulat de el kezd nagyokat ingadozni néha, főleg ha kevés gázt adok
2022. jan. 6. 12:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha sikerült megoldani az autód várom a választ
2022. jan. 10. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Elosztó fedèl és rotor csere volt
2022. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt már én cseréltem. Rendeltem egy rotort ha nem lesz jó talán még gazallas érzékelő csere lesz. El engedem a gázt ingadozik a fordulat hát ilyet én még nem láttam
2022. jan. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!