Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vittél már hengerfej gyanús...

Vittél már hengerfej gyanús autót a kereskedésbe lepasszolni?

Figyelt kérdés

Van egy autóm és hengerfej gyanús, de szerintem csak tömítés égett ki, mert van Bene Kraft.



engem Átvert anno a kereskedő vele,,,



2022. jan. 6. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Még nem.
2022. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Most ezt nem értem.


"Lepasszolni" - ebből azt értettem először, hogy leadnád egy olyan nem túl igényes kereskedésnek, akik vesznek nem hibátlan autókat, mint pl. Csonti Car.


Aztán elolvastam hogy átvert vele a kereskedő szerinted.

Az "Anno" mit jelent? Mert ha mondjuk 1 éve vetted, és most kezdődő hengerfejes, akkor 1 éve még fixen nem volt az.

Ha meg mondjuk 1-2 hónapja se vetted, akkor vissza akarod vinni oda ahonnan vetted?

2022. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
mink ugy vettuk kereskedesbol masnap jott ki a hibaja
2022. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Akik ugy vesznek autot a kereskedesbol hogy rejtett hibaval adjak el es az 3 nap alatt ki jon az auton nyugodtan pereskedhettek megfogjatok nyerni. Haverom 8 millaert vett autot 2. Nap ugy leallt a kocsi trailerrel kellett hazavinnie. Utana elkezdte a kereskedo hogy negcsinaljak de szamlat nem tudnak adni de a felet onerobol allja XD. Fogadott ugyvedet aztan patikara pofoztak az autot vegul.

Ha meg hengerfej gyanus a kocsi ne legyel paraszt hogy kibaszol a kovetkezo tulajdonosaval. Csinaltasd meg vagy mond meg mi a baja. Te veszel egy ujat a masik meg lehet ugy kapargatta ossze azt a 200 ezret pl azt par nap utan vagy het utan meghal neki..

2022. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki az a Bene Kraft?
2022. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krwkco ***** válasza:

"Ki az a Bene Kraft?"

Benedikt Kraft.

"Benedikt Kraft Forstingenieur, Bachelor of Engineering Seit 2011 ist das modernes und innovative Unternehmen im Bereich forstlicher Dienstleistungen tätig."

Gondolom a kérdező közeli barátja, ezért megteheti, hogy a becenevén említi. :-)

[link]

2022. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bene Kraft.......


Ugyan miért kellene nekünk ismerni mindeféle jöttment alakot? :D

2022. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!