Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A DHL-es futár autókban be...

A DHL-es futár autókban be lehet menni a csomagtérbe a vezetőfülkéből?

Figyelt kérdés
A GLS, DPD stb cégeknél mindig azt látom, hogy ki kell szállni és hátra kell menni a csomagért, vagy jobb esetben az oldalajtóhoz. A DHL-nél valóban hátra lehet menni a fülkéből? A minap egyik Sprinterjükön mintha így láttam volna, ezért kérdezem. Ez jelentősen megkönnyíti a csomagok kivételét és pl 100 csomag esetén jelentősen kevesebb sétával jár.

2022. jan. 7. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvan választva.
2022. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, biztos hogy nem.

Szabvány sorozatban gyártott teherautók, max ablak van hátra a raktérbe.

2022. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a német DHL tesztel most ilyen új fajta felépítményt, aminél a kabinból a középső ülés helyén egy ajtón keresztül hátra lehet menni a raktérbe, de még nincs elterjedve.
2022. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet rosszul láttam, viszont menő lenne, szerintem megkönnyítené a munkát.
2022. jan. 7. 21:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom itthon mi van, de szedtem már szét kockadobozos Ex DHL-es sprintert, és volt egy tolóajtó középen a fülkéből hátra.
2022. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hátra lehet menni.
2022. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na srácok akkor most 50-50 arányban állunk:D akkor most melyik?:D
2022. jan. 8. 00:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális teher szállítóban elbvan választva, mert elkell választani biztonsági szempontból.

Minimum így.

[link]

2022. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondom szedtem már szét ilyet, kifejezett küzdelem volt a tolóajtót eltávolítani. Lehet még képem is van itthon a belsejéről.
2022. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem könnyíti meg, mert mikor plafonig van rakva cuccal, akkor hiába tudnál hátramenni, nem érsz vele semmit.
2022. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!