Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legkényelmesebb középső ülés...

Legkényelmesebb középső ülés mely nagy méretű furgonokban van elől a LÁB tekintetében? 150-300 km-es utazásoknál. Daily, H350, TGE/Crafter, Sprinter, Transit, Ducato Maxi? (Esetleg kihagytam valamit?)

Figyelt kérdés
Lesznek akik azt írják majd a középső ülés a lábnak nem kényelmes hosszú utazások során, azonban nem ez a kérdés. Hanem, hogy az összes nagy méretű furgon közül melyik a LEGkényelmesebb a többi nagyhoz viszonyítva?

2022. jan. 9. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát biztos nincs olyan aki mindet kipróbálta volna már.
2022. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam majd ír olyan, aki ült (legalább) egyben és az(oka)t kényelmesnek találta középütt.


Például olyan emberek szólnak a közeljövőben hozzá, akik családosak (vagy több munkatárssal dolgoznak), így van tapasztalatuk, hogy az amit vezetnek kényelmesek középen, vagy sem.

2022. jan. 9. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szevasz, ha még aktuális a kérdés segítenék valamennyire mivel már utaztam/vezettem elég sok furgont az elmúlt időben.


Az nem teljesen tiszta most hogy csak a középső űlésre vagy mindkettőre ahol utas van célzól :)


Nos

Véleményem szerint a Ducato (2008, 2016, 2020 as modellekhez volt szerencsém) a legkényelmetlenebb mint középül, mint jobbról, a műszerfal kialakítása és űlés milyensége miatt


Iveco Daily 2011, jobbról tűrhető, középűl szűkesebb de jobb mint a Ducato.


Mercedes Sprinter, de a Régi (2003) kényelmes volt jobbról de középűl az enyémben nem volt űlés és volt faragva méretrevágva egy nagy szivacs kocka bevonva anyaggal, érdekes, alacsony de semmi több :)


A legkényelmesebb eddig a Renault Master (2020) amihez volt szerencsém de ránézésre az összes Phase 3 ilyen.


Kényelmes jobb oldal(majdnem teljesen kinyújtott láb elfért benne, jó 190 vagyok) nem veri a térded a műszerfalt) kényelmes űléspozició, és a többihez viszonyítva tágasabb középső hely.

2022. febr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!