Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere, vagy felújítás?

Motorcsere, vagy felújítás?

Figyelt kérdés
Az alany egy Suzuki SX4, M15A motorral. 350 ezer km van benne, sajnos kigyulladt az olajnyomás jelző, a motor el kezdett kopogni, a katalizátor hatásfoka gyenge, kissé erőtlenné is vált az autó. Érdemes lenne generálra 500-600 ezret költeni, vagy toljam a bontóba? Az autó egész életében városban volt használva, igazából kiszolgált, de végig gondolva, hogy helyette mibe tudnék átülni, lehet a generállal még mindig jobban járnék. A motorcsere is lutri lehet. Egy kicsit bizonytalan vagyok. Egy 100 ezret még tervezek az autóval amúgy.
2022. jan. 9. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bontott motor, ami jó.

Hozzáértő tudni fogja, melyik a jó még bőven.

Én gépműhelyesekre lassan egy biciklitengelyt nem merek bízni, annyira fos módon dolgoznak.

Legalábbis a legutóbbi munka, amit beadtam, botrányosra sikeredett.

2022. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!