Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autóm forgalmi engedélyé...

Ha az autóm forgalmi engedélyébe az áll hogy 07 zöld akkor én fújathatom akármilyen színárnyalatra ami zöld?

Figyelt kérdés
Fényezés előtt áll a kocsim a régi színe majdnem hogy ez a sötét katonai zöld szín volt és én most egy méregzöldre szeretnék váltani, de akár ha más zöldre váltanék ol fűzöld vagy uv zöld akkor ez lehetséges hogy ne kelljen beírni a forgalmiba semmit?

2022. jan. 15. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Na ez egy érdekes dolog... mindkét autómnak 07 zöld a színkódja. Az egyik sötétzöld, hasonló lehet a tiédhez, a másik pedig egy nagyon világos zöld szín. Az egyetlen probléma az, hogy a műszakin csinálnak képeket az autóról, és ott egyértelműen kiderülne, hogy színt változtattál.
2022. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Hihetetlen hogy ennyi aggyal egyesek hogy képesek életben maradni..


a zöld az zöld.. PONT.

2022. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fényező tud ebben segíteni, hogy mi az ami belefér a zöld színbe és mi az ami nem.
2022. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Ezzel lehetne vitatkozni. Egyik ismerősömnek van egy kocsija, a forgalmiban zöld szín szerepel de a fényezés közelebb áll a szürkéhez mint a zöldhöz.
2022. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
94%

A forgalmiban szereplő 07 csak annyit jelent hogy zöld, nem árnyalatot.


[link]


Elég abszurd ötletnek hangzik bemenni az okmányirodába és megkérni őket hogy a zöldet legyenek szívesek átírni zöldre.


#4

A Seatnak volt egy ilyen árnyalata ami a zöld és a szürke közti átmenet volt. Ránézésre közelebb állt a szürkéhez, a szín pontos megnevezése viszont xy zöld, a forgalmiban ezért zöld volt.

2022. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fényezés árához képest bagatell egy új forgalmi ha más szín jobban tetszik lehet piros is
2022. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vitatkozhatsz vele nyugodtan.. az én forgalmimban szürke van, az autóm meg gyöngyház-homokszín. :D

De pl a szürkébe a jégfehértől a zongorafeketéig kb belefér bármelyik szürkeárnyalat :D :D



De vannak amúgy olyan hülyék tényleg akik bemennek a festékboltba hogy kikérjenek 07-es zöld színt meee az van a fóógalmiba' :D

2022. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!