Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvert egy autókereskedő alig...

Átvert egy autókereskedő alig volt olaj a kocsimban és csapadékos a nívópálca, revansot vehetek?

Figyelt kérdés

Addig pofázott, hogy elfelejtettem megnézni a nivópálcát, csak szépen letakarította a motort, és meggyőzött mennyire jó ez a kocsi, naív fiatalként elhittem neki (egyedül mentem megvenni )


Aztán hazafele 200 km odébb észrevettem, hogy alig volt benne olaj(semmit nem jelzet az autó) később minden volt olajos a hűtővíz és habos a nívópálca, hosszabb távon kevesebb de akkor is habos.


Apám azt mondta, ez tanulópénz neked, és ne törődj vele mert több százezrek egy motorfelújítás.



15 e km tettem a kocsiba 3 év alatt, most jött volna el az idő, hogy szüleimnek adom, de félek, hogy kimegy a motor.


Az autót 1 millióért vettem, most 2004-es top állapotban van.



Arra gondoltam, hogy beviszem nála és beszámíttatom. Ha meg pofázik a nívópálca miatt akkor megmondom, bástya így adat el nekem.



2022. jan. 15. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Szóval 3 éve vettél egy most 18 éves autót, ami hengerfejes lett? És 3 év alatt nem volt benne olajcsere, még csak nem is ellenőrizted a szintet?

Megérdemled, ha nem troll kérdés

2022. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez az ÍJB kategória. Én mint nepper, elhajtanálak meleg éghajlatra.
2022. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mit szívtál tesó? Elég ütősnek tűnik.
2022. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek tedd meg, vidd!

De mindenképp videózd a Youtubera.

Jó lenne mégegyszer nevetni ezen a történeten.

2022. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 veterán vas ***** válasza:

Szerintem az illetékes is olvasta a "panaszkodásodat" és magára ismert a sztoriból:

-2004-es autó,

-top állapot

-1milla

-habos nívópálca


Azta kur...... most már emlékszem..... és elkezdett rettegni.


Ja,bocsi nem rettegni, hanem röhögni. :D

2022. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már akkor hengerfejes volt mikor megvettem, volt olajcsere nem egy, és átvert a kocsival.
2022. jan. 16. 04:53
 7/12 A kérdező kommentje:
2# szóval nepperkém, az rendben van ha hengerfejes, rossz autót adsz el a vásárlóknak. De ha a vásárlód visszahozza neked akkor fel vagy háborodva.
2022. jan. 16. 04:55
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
De te mit akarsz 3 év után???
2022. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:
80%

Érdekelne, hogy miért kell egy hengerfejes autóval -a hiba észrevétele után- még 3 évet és 15000km-t autózni?

Gondoltad majd csak megjavul? :)

2022. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9# Tudod te mennyi egy motorgenerál?
2022. jan. 16. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!