Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Samara karburátor tetejèn...

Lada Samara karburátor tetejèn folyik kifele a benzin, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem règgi karburátor alig 6 hónapos àllandóan ingadozik az alapjàrat 1000-2000 közt fokozatosan, szètszedtem ès kipucoltam, össze rakàs utàn katasztrófa lett, a karburátor tetejèn folyik kifele a benzin, ha lejjebb engedem az úszót akkor meg nem lehet az alapgàzt 2000 fordulat alà vinni hiàba a szìvatóval jàtszok vagy a keverèk csavaral!

Lada Samara 21093 (1998.èv)!

Köszönöm a vàlaszokat ès tippeket :)


2022. jan. 16. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem zár a tűszelep..
2022. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka hogy nem zàr? Hogy lehet ezt megoldani hogy működő kèpes legyen?
2022. jan. 16. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Elkopott a zárótű, vállas lett, netán sérült, ne adj Isten, rosszul van összerakva.

Ha nem tudod akár ránézésre megállapítani, ha nem tudod tesztelni akár egy sima belefújással, akkor vegyél másikat, cseréld ki.

Sokat mondok,hogy a leszerelt úszóház tetőben nem lehetne 2 perc alatt tesztelni.

2022. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ez nekem sejtet valamit: összerakás után..
2022. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!