Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen védőferszerelést...

Milyen védőferszerelést ajánlotok kis motorhoz? 50ccm

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, amennyire fontos számodra az életed és egészséged. Sokan pólóban/rövidnadrágban tolják. Nyilván ez is egy opció, persze baj esetén nem túl optimális. Mindenki maga döntse el, hogy mennyit ér az egészsége.
2022. jan. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Nekem 125-ös csak bukóm volt. Sose volt semmi baj, pedig terepen is nagyon sokat jártam. A kérdés mennyire bízol magadban és a járművedben. Na meg kell azért szerencse is az élethez.
2022. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 A közúti balesetek 90%-a önhibán kívül történik. Aki azért hagyja figyelmen kívül a biztonsági dolgokat (biztonsági öv, öltözet, akármi), mert "bízik magában" az nettó hülye, bruttó mentális sérült.
2022. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne személyeskedjünk 2es. 1részt nem is volt pénzem drága felszerelésekre. Örültem, hogy tankolni tudtam meg szükség esetén alkatrészeket venni. Másrészt aki évekig kick-boxolt mint ugye én az nem f@ssa össze magát némi horzsolástól vagy zúzódástól, ha esetleg kicsúszik egy kanyarban. A halál pedig így is úgy is benne van a pakliban ha autóba ülsz, ha motorra.
2022. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Nem személyeskedni próbáltam, általánosságban beszéltem. Szerintem a szaros kickboxod egy zsák szart sem fog érni, amikor a kamion sodor el, mint például apámat. Aki így gondolkodik, mint te, az szerintem elég egyértelműen nincs tisztában a dolgok súlyával, ez pedig általában a túlságosan fiatal kor jellemzője - persze sokan korral együtt sem növik ki a gyerekes mentalitást. Tény és való, hogy a halál az mindig benne van, de épeszű ember igyekszik minimalizálni a veszélyt és nem gondolja azt, hogy a halál fölött áll, mint te, aki szerint a legrosszabb az egy elcsúszás és horzsolás. Hiszen te kickboxoltál... mert az olyan sokat számít...


Na és ez már személyeskedés volt. Mert nem az a baj, hogy a logikádat némely GYEREK is képes túlszárnyalni, hanem hogy még büszke is vagy rá és másoknak is ezt próbálod "tanítani". Inkább tartsd meg magadnak. A kezdő motorosoknak meg ne adjál tanácsot.

2022. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját dolga hogy mennyire ügyel vagy nem ügyel magára és nem célom másokat bajba sodorni. Ügyelhetek bármennyire ha más nem ügyel. Bármikor bármikor bárkivel bármi történhet az utcán és nem lehet mindenre föl készülni. Azért sem kellet védőfelszerelés mert annyira nem féltettem a testi épségem. Függetlenül attól hogy más vagy saját magam miatt ért volna baleset. Nem gondolom hogy a halál fölött állok ezt te gondolod. Ez csupán tény és nem vélemény. Tíz éve vezetek, nem hétvégi sofőr vagyok, láttam már egy s mást. Úgy hogy játszd itt magad.
2022. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!