Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a magyar emberek...

Szerintetek a magyar emberek többsége eljutott már arra a szintre, hogy azért vesz autót, hogy hosszabb távon jól járjon, gazdaságosabb legyen a fenntartása, családi állapothoz mérten, stb?

Figyelt kérdés
Nem pedig azért, hogy kifelé mutassa magát, felvágjon a szomszéd előtt, nagyzoljon a belvárosban.

2022. jan. 18. 14:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Miközben az emberek nem azért vesznek Mercedest, hogy a szomszéd előtt villogjanak vele. Hanem azért, mert ők maguk akarnak egy Mercedest."


Hát igen, itt a városban is azért rohangál minden harmadik hülyegyerek régi Mercivel, BMW-vel, mert azt akartak. Vagy inkább azért, mert azt gondolják, hogy menők. Egy dolgot több szemszögből is meg lehet közelíteni.

Az én autóm 8 millió volt. Mikor nézegettem, akkor feldobott a kereső megannyi Mercit, Audit, BMW-t ebben az árkategóriában. Nem azok közül választottam, csak most már nem tudom, hogy akkor alsóbb rendű vagyok-e. Úgy látom, hogy egyesek azt gondolják, hogy aki 8 millióért nem BMW-t vesz, az irigykedik. :)

2022. jan. 18. 19:12
 12/21 anonim ***** válasza:
De miért zavar, hogy ki milyen márkát választott? Te ilyet, a másik olyat. Te sem vagy felettük smmilyen szempontból és ők sincsenek feletted. Térj napirendre e probléma felett és éld tovább az életed, ez a legjobb, amit tehetsz.
2022. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés, csupán csak elmélkedem.
2022. jan. 18. 19:51
 14/21 anonim ***** válasza:

Igazából tök mindegy, mert úgyis abból az irányból közelíted meg a kérdést ahogy számodra kedvező.


Az előbb még 12 milliós Mercikről beszéltél, most meg a hülyegyerekek lefingott autóiról. Alapból nem egy kategória a kettő.


Majd az egészbe belekevered a magad kisebbségi komplexusát, mintha nem szarná le bárki hogy milyen kocsit vettél vagy egyáltalán létezel-e.

2022. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14


Miért lettél ideges?

2022. jan. 18. 20:25
 16/21 anonim ***** válasza:
Te miért vagy hülye?
2022. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem érted a kérdésemet, még nem vagyok az, de ezzel igazoltad, hogy ideges vagy. Szóval miért?
2022. jan. 18. 21:00
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó, értem már mivan. Adtál 8 millát egy autóra, és rettentően zavar, hogy többre néz mindenki egy német prémiumot, mint a tied.
2022. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem érted. :D
2022. jan. 18. 23:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Dede. Remegve vártad, hogy írjon már valaki, egyből válaszoltál 😅 Na mindegy, kiszállok én is ebből a "vitából".
2022. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!