Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elfogadnátok-e ezt az autót?

Elfogadnátok-e ezt az autót?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 19. 09:47
1 2 3 4
 1/37 krwkco ***** válasza:
Ez egy szörnyszülött, nem egy normális autó. Kizárólag eladás céljából fogadnám el.
2022. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan terület, ahol indokolt lehet egy ilyen vásárlása/használata, de hát az nem én vagyok. És ugyebár mind tudjuk, hogy az ilyeneket 99%-ban kisfaszú túlkompenzáló amerikaiak veszik, ami szintén nem vagyok.


Szóval nem.

2022. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%

Ha Amerikában élnék elfogadnám. Itthonra ez túl nagy.

Ezt akisfaszú baromságot meg felejtsük már el. Egyszerűen ott ezek a nagy teherautók a divat, és ennyi az egész.

2022. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

#3 Mutass már még egy olyan divatot bárhol a világon, ahol a divatos termék 10-szer drágább a normálisnál, 10-szer drágább a fenntartása a normálisnál és cserébe 10-szer kevesebb értelme van a normálisnál.


Persze, az elitistáknál ez megszokott dolog, de azt státuszszimbólumnak hívjuk, nem pedig divatnak. De itt egy olyan dologról beszélünk, ami miatt még a kisemberek is évtizedes adósságba verik magukat. Magyarországon látsz ilyet? Mert én például itt GyK-n is napi szinten több kérdést látok, hogy "1 millióból mit vegyek", nem pedig olyat, hogy "melyik banknál érdemes kölcsönt felvenni egy 30 milliós autóra 100 ezer nettó jövedelemmel". De javíts ki, ha tévedek...


A "kis fasz" pedig csak egy szinonimája az alacsonyrendűségnek. Nem szó szerint kell érteni. Ez egy kategória, amibe beletartozik bármilyen hátrányosság, ami miatt alacsonyrendűnek érezhetik magukat és szerintem az amerikainál egyetlen nemzet sem rendelkezik több és gyakoribb hátrányossággal, ami túlkompenzációra sarkallja őket.

2022. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#4


Én egyszer láttam ilyet, magyar rendszámos volt. Pontosabban az a Dodge Ram 3500 volt, fekete. Tudom is, hogy kié, neki van tanyája. De szerintem már ő is eladta. Valóban nem Európába való ez a bazár, de álszentek se legyünk. Én igencsak elfogadnám, ha ingyen adnák, a többi meg legyen az én problémám.

2022. jan. 19. 10:40
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
#5 Én nem vagyok álszent, ingyen sem kéne. Ha eladhatom, akkor persze, hiszen az árát mindenki elfogadná. De az autó nem kéne. Mi a fenét kezdjek vele? Nem tudom fenntartani, nem tudom tárolni, egy átlag európai nagyvárosban kínszenvedés lehet vele közlekedni... szóval nem, nem kellen ingyen sem. Semmi álszentkedés nincs itt.
2022. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Amerikaban ugyan divattermek is, de ne felejtsuk el, hogy ezek igazi terepjarok is, nem csak europai szeru gagyi hobbitetepjaro/suv .


Es itthon azert nem sok rendes terepjaro van, szoval indokolt lenne szerintem behozni ezeket, nem veletlen hivjak “heavy duty”-nak ezeket, egy ford f250 lehet baromi nagy, de azert kisteherautokat megszegyenito mennyisegu sulyt tud elvinni, terepen is akar.

2022. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nem unod még kérdező? :)
2022. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

#7 Ha ez igazi terepjáró akkor elásom magam. A Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, stb igazi terepjáró. Ez egy nehéz dög ami maximum salakos utakra jó, mert sárban, hóban elássa magát, dögnehéz, terepszögekről meg ne is beszéljünk…


Kérdezőnek - Ha valamilyen autómentős cégem lenne akkor elfogadnám. A platóra sok szerszám és felépítmény elfér, illetve vontatni nem probléma vele. Egyébként feleslegesen nagy és feleslegesen drága a fenntartása. Egy normál (L200,Navara) pickupnak még látom értelmét itthon, de ennek már nem.

2022. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
#4 Idiótaságokat mondasz össze-vissza.
2022. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!