Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlását tervezem....

Új autó vásárlását tervezem. Évi 4-5 alkalommal szállítanék kerékpárt az autóval. Érdemes csak emiatt vonohorgot kérnem az autóra vagy a csomagtartóra felszerelhető tároló is tökéletes?

Figyelt kérdés
A csomagtartóra szerelhető tartó bár olcsóbb lenne, de nekem nem igazán tűnik stabilnak. Érdekelnének tapasztalatok: a rögzítés elég mereven fogja az aztóhoz a tartót? Nem tesz kárt a csomagtartóban/festésben?
2022. jan. 19. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira stabil, kárt tesz a festésben és nem tudod tőle kinyitni a csomagtartót. Én kérném a vonóhorgot.
2022. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetőcsomagtartón szállítani is egy opció. A vonóhorog viszont még jól jöhet később.
2022. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi, kérni fogom a vonohorgot!
2022. jan. 19. 23:39
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

A vonóhorog kb 120ezer forint ha utángyártott én azt kértem.

A kerékpárt nem kell magasra emelni nem cseszi szet a fényezést lehet nyitni a csomagtartót ha hátul a bicaj pl szállásra megérkezve a bepakolassal lehet kezdeni nem kerékpárt rendezni.


Különben egy fényezés javítás meghozza a vonohorog árát

2022. jan. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vonóhorogra szerelhető van. Én csak ilyet ajánlanék. Sokkal könnyebb használni, mint bármi mást.

#4 leírta kb. amiket én is mondtam volna

2022. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kerékpár akkor leszeded a kerekét és elfér a csomagtartóban.
2022. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vonóhorog, vagy tetőcsomagtartó.

A hátsó ajtóra kötözött biciklitartó leamortizalja az autót, és még a csomagtartót sem tudod kinyitni a bicajok lepakolása nélkül.

2022. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sokat láttam kerékpárt csomagtartón. Hogy teszik fel létrával?

Levenni? Ahová megy ott is van létrája. Én vettem inkább egy összecsukható 20 zollos pedeleket. Befér a suzi csomagtartójába.

2022. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8: Egy átlag magasságú ember minden gond nélkül felteszi a biciklijét a tetőcsomagtartóra.

Én mondjuk pont azt nem tudom elképzelni, hogy letrára hogy vinném fel a hatalmas trekking bicajomat :))

Azért 15 kg-t felemelni fej fölé nem egy erőemelő teljesítmény.

Aki alacsony, annak marad a vonóhorgos megoldás

2022. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8: fel tudod emelni, ha nem 160 centi vagy. A baj inkabb az, hogy a bringakkal a teton iszonyatosan megno a fogyasztas. Ha 20 km-re viszed, akkor nem nagy tema, de hosszu tavon azert nem tul elonyos.
2022. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!