Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Bosch olajszűrők milyen...

A Bosch olajszűrők milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az autómhoz egy Mahlehoz képest harmadárban van, egy MannFilterhez képest negyedáron. Ennyivel rosszabb, vagy mitől lehet ennyivel olcsóbb?

Pollenszűrőből már használtam Boscht, az szerintem teljesen rendben volt.


2022. jan. 20. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem nagyon van a belsejében eltérés, kb ugyan azokat az anyagokat használják bennük, a legolcsóbban és a legdrágábban is.


Az ár eltérés elég sok mindenen múlik pl munkaerő fizetése, mennyit adnak el évente, meg melyik országban készült(adó).

2022. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahogy képről nézegetem őket, a Boschnak sima műanyag a vége, a Mahlenak meg van valami filcszerű perem a végén. Bár nem tudom ennek van-e jelentősége.

Bosch: [link]

Mahle: [link]

2022. jan. 21. 07:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom valamivel elakartak térni, csak hogy egyedibb külseje legyen, és mint te is sokan elgondolkodjanak a megvételén.


Szűrés tekintetében az a filc semmit nem jelent.

2022. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!