Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai világban egy Legendás Mercedes W140-ről tökéletes állpotban?

Figyelt kérdés

Üdv, nemrég eljátszottam a gondolattal hogy milyen rég láttam már a legendás W140es S-Mercit az utakon.

Egy gyors keresés után arra jutottam hogy tökéletes közeli állapotban lévőket már ilyen 4,5-5 M. Ft. Körül lehet találni.

Igen tetszetős számomra az egész Retro stílusa, és hogy igen ritka és talán vennék egyet hobbi 3.ik autónak, tudjátok ilyen hétvégi kiruccanásokhoz.

Természetes tisztában vagyok vele hogy nem elég csak megvenni,de fenn is kell tartani :)


Ezekről csak annyit hallottam mindenünnen fórumokról mint itthon mint külföldieken hogy egy elpusztíthatalan ‘tank’ és tökéletes gyártási/összeszerelési minőség jellemző rájuk. ‘amikor a Mercedes még ‘tudott’ autót gyártani’


lehetőleg S500 S600 vagy S320 legyen, mivel ezek a legjobbak, és 1996-előtti?

Nos ti hogyan vélekedtek erről a modellről?



2022. jan. 21. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Legjobb választás egy régi autó. Ha lenne pénzem én 124-essel járnék. Sok sikert hozza :)
2022. jan. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem is minden nap elég gyakran teszi, de ugy néz ki még a trollkodáshoz is gyengusz mert sok komment nem szokott érkezni rájuk.
2022. jan. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
LEGENDÁS.
2022. jan. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha megteheted, egy percig se gondolkodj, naná hogy vegyél.
2022. jan. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Rozsdás ékszerdoboz!🤣🤣🤣
2022. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
#5: nézz rá a használtautóra, mert azt sem tudod merre vagy arccal.
2022. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Rajtam kívül itt szinte mindenki ilyennel jár, tőlük várj véleményt.
2022. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha sok pénzem lenne valami régebbi klasszikussal járnék. Valósággal okádok a mai autóktól. Ha van pénzed hát vedd csak még.
2022. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ne aggódj kisfiam, nagyon is jó irányba nézek arccal. A probléma veled van, de majd bele jössz. (Talán)

Előbb ismerd meg a gyakori agyhalott trolljait. Mint pl a hahu-s troll, a b5 passat/megane troll, vagy ezt a hibbant Legenda trollt. Akkor majd rájössz merre kell állni arccal és nem fogod a trollt etetni, hanem profi módjára a vérét szívni. Sok sikert!

2022. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne troll még válaszolnék is neki értelmesen mert benne vagyok az öreg Mercik világában.
2022. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!