Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet beszereltetni tolatókamerát régebbi autókba?

Figyelt kérdés
2002es Toyota Corolla típusú autóba
2022. jan. 23. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatból mondom neked, hogy tolatókamera nem annyira fontos. Én is azt hittem, hogy kell az autómba, ezért szereltem be több fajtát, de végeredményben csak macera volt vele. Első gond, hogy kijelző kell neki, másik, hogy az egész autón át kell húzni a kábelt.

A mostani autómban csak tolatóradar van. Ez önmagában hasznosabb, mint a kamera, mert minden látási viszony mellett ugyanúgy működik. Utólagos beszerelése is jóval egyszerűbb, mint a kameráé. Azt ajánlom neked, hogy első körben ilyet szereltessél be (kb 25 ezer forint), aztán, ha kevésnek érzed, még mindig jöhet a kamera.

2022. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi az infót de még mindig várom a választ
2022. jan. 23. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik autovillamosságis, vagy autóhifis beszereli neked. Netről, pl Emagról meg lehet olyan visszapillantó tükrőt rendelni amiben van kijelző.

[link]

2022. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2022. jan. 23. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!