Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107 elektromos rendszer...

Lada 2107 elektromos rendszer hiba?

Figyelt kérdés
Adott egy Lada 2107. Generátorom teljesen megadta magát. Kicseréltem egy VW generátorra, ami nagoyn jól tölt, de van vele egy gondom: Amikor leállítanám a motort és kiveszem a kulcsot, az autó továbbra is megy. És csak lefullasztással tudom leállítani. Mit ronthattam el, mi lehet a megoldás?

2022. jan. 23. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
A lada generátort nem ismerem, a polcvágent igen. Tulajdonképpen nem tudom elképzelni, hogy összefüggne a dolog.
2022. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ez inkább gyújtáskapcsoló betét hiba.
2022. jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább autóvillamossági szerelőt javaslok, de ezek a gépek, a hátsókerekes Ladák, az igazi GÉPEK, nagyszerű autók mind a mai napig, főleg ezek az ezerötösök láncos motorral, kitartást hozzá, gratulálok, sok szép évet kívánok vele!
2022. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hiba nem a generátorban van, lehet nem az okozta, hacsak nem melegedett túl emiatt egy érintkező, inkább az lehet hogy gyújtáskapcsoló, nem bontja a gyújtás áramkörét. Ilyen hiba kb. korabeli Mercinél is fordult elő.
2022. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!