Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire telítettek az autósis...

Mennyire telítettek az autósiskolák Budapesten mostanság? Akik kb. az elmúlt félévben tették le a KRESZ vizsgát, azok mennyit vártak míg oktatóhoz kerültek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már a civid előtt is voltak több hónapos várólisták.

Oktató hiány van évek óta, vagy ha úgy nézzük, ma már majdnem mindenki jogosítványt szeretne, de azonnal...

Az adott iskolában érdemes erről érdeklődni, és a gyakirlati oktatóval egyeztetni, mert van szóródás is rendesen.

Az is előforduló eset, hogy "emelt áron" szinte azonnal lehet kezdeni a gyakorlásokat, a meghirdetett óra díjakkal meg hónapokon keresztül várhat a tanuló.

Az is érzékenyen érinti a pénztárcát, hogy mennyit kell gyakorolni a sikeres forgalmi vizsgáig. A 30 óra csak egy kötelező minimum, lehet abból 60-70 óra is.

2022. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó. Osztálytársam szeptember végén tett sikeres KRESZ-vizsgát és február elején fog menni először vezetni, míg én október 6-án vizsgáztam KRESZ-ből és november közepén mentem először vezetni.
2022. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Változó. A párom oktató, ezért jól látom, mi a helyzet. Sok iskola az elméleti haszon miatt felveszi a tanulót, és utána azt mondja, hogy bocsi várnod kell fél évet. A kisebb iskolák, meg esetleg ott állnak tanuló nélkül. Aztán ott vannak a gyengébb oktatók, akikhez könnyebb bekerülni, és az ellenpólus akihez várni kell. Szóval tényleg változó.

Innen belülről látva tényleg nem könnyű eligazodni, annak aki laikusként keres. Ha bármiben tudok segíteni, írj.

2022. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézve a várólistákat és a pofátlanságot, az ember sok nyűgtől megkíméli magát, ha inkább vidékre jár le hajtani, persze ez nem sok embernek opció...
2022. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!