Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW N47 vezérlés szakadt már...

BMW N47 vezérlés szakadt már el valakinek?

Figyelt kérdés

Nekem nem és nem is hagyom, csak kíváncsi vagyok hogy valaki járt-e már így.

Ha igen, mennyi km volt az autóban? Illetve mikori évjárat? Csörgött már előtte vagy egyszer csak puff előjel nélkül?



2022. jan. 26. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek elszakad, aki 200-250ig nem cserél. Sokat beszéltem ezzel a szerelőmmel. Csörögni nem nagyon szokott, csak elcsattan.
2022. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Én találkoztam olyannal (F31) amiben 300ezernél lett cserélve a gyári lánc és semmi baja sem volt. Igaz az 10ezrenként kapott gyári olajcseréket és nem is volt nyúzva.
2022. jan. 26. 12:45
 3/12 veterán vas ***** válasza:

Azt azért elég nehéz elképzelni, hogy egy vezérmű lánc "egyszer csak puff, előjel nélkül" szétszakadjon.


/bár lehet, hogy én egy optimista típus vagyok/ ;)

2022. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az hogy semmi baja sem volt nem igaz, attól hogy nem repedt (mert nem ez a jele) nem jelent semmit. Gondolom 90%ban pályán volt használva vagy vidéki főúton, de az már nagyon a vége kellett hogy legyen.
2022. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 Pedig ez ilyen. Közel van a DPF és hatalmas hőhatást kap az amúgy sem hű de jó anyagú lánc és az anyagfáradás miatt van hogy szakad.


#4 Igen főként pályán volt használva. Meg volt már nyúlva de annyira nem zörgött.

2022. jan. 26. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Ritka amelyiknek elszakad.

Ezek addigra már régen kigyuladtak.

2022. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előtte már "csörög" főleg alapjáraton, de természetesen nem szabad kivárni ennek a bekövetkezését
2022. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Dehogy gyulladnak ki megfelelő szervizeléssel. Te is csak a clickbait hírekből ismered a típust....
2022. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes mert még a szervizek se tudják mitől gyullad ki, csak találgatják.

HA tudnák akkor már régen meglehetett volna előzni.

De naponta gyulladnak ki és világ szerte.

2022. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudják mitől gyulladnak ki.. több féle oka lehet és mindet meg lehet előzni.
2022. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!