Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rieju rs2 matrix Szinte...

Rieju rs2 matrix Szinte teljesen elment az ereje alacsony fordulaton Mi lehet a baja ?

Figyelt kérdés

Egyszer hazafelé tartottam vele és semmi baja nem volt, másnap elővettem és elkezdett furán viselkedni. Ráfogtam hogy hideg a motor de mikor rendesen bemelegedett is csinálta hogy 4esben nem tudodd kipörögni mintha elment volna teljesen a gyujtás, kicsit visszaengedtem a gázt és ment tovább normálisan de nem tudtam elérni hogy 4es kipörögjön

Így mentem vele kb 20km-t aztán elment az alapjárat és leállta motor attól a ponttól kezdve önindítóval nem lehetett elindítani pedig eddig pöccre inddult. Tolásra iszonyúan könnyen indul de szinte teljesen elment az ereje alacsony fordulaton(3as nem lehet kipörgetni). Kompreszió biztos jó mert megnéztük, Gyújtógyertya teljesen meg lett tisztítva,karbi is ki lett fújva/pucolva teljesen viszont pl az úszó nem lett átnézve.

Azt furának tartom hogy mikor be toltuk mentem vele egy kört az utcában és mikor megálltam az alapjárat teljesen normális volt egy 4 mp-ig utána mintha nem kapott volna benzint és leállt

Ha valaki tudna valami tippet adni megköszönném!



#benzin #önindító #Rieju #sportmotor #elment az ereje nincs ereje
2022. jan. 29. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem kezd azzal hogy benzincsapot, csöveket, szűrőt átnézed, lehet dugulás van
2022. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!