Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 rendszámtábla...

Levente87 kérdése:

Peugeot 206 rendszámtábla megvilágító égőnél a műanyag búrát hogyan tudom levenni hogy sikeressen kicseréljem az égőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Esküszöm megőrülök... Kiegett az egyik egőm a rendszámtáblámnál... Egyetlen egy oldalt találtam de ahol van rólla egy leírás ( [link] hiába csinalom úgy egyszerűen nem megy! Nem is az égő cserével van a baj hanem azt a műanyag búrát nem tudom levenni! Valami pattintós rohadék... Tuti megvan a módja egy egyszerű kis semmiseg de egyszeruen nallam ez a búra szettorne... Tudna e nekem segiteni valaki esetleg egy videoval vagy barmi...

A franceee nem lehet csavaros ez bura... Nem ennek pattintosnak kell lenni hogy enne meg a fene...



2022. jan. 30. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Jól megtervezték a franciák ezt is… Ha eltörik veszel párszáz forintért egy másikat a bontóban…
2022. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak kikell pattintani.
2022. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem eltörött mikor probàltam megfesziteni csavarhizoval
2022. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szintén...
2022. szept. 8. 21:16
 5/5 anonim válasza:
Lehet rendelni nem vêszes az àra ênis akarok majd
2022. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!