Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről behozott még gyári...

Külföldről behozott még gyári garanciás autóra tényleg nincs garancia, mert külföldi volt? Visszahívást se csinálják meg ilyenkor?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 20:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Kiáról van szó.
2022. febr. 1. 20:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, csak értelemszerűen itthoni Kia márkakereskedésben intézik.
2022. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qkker1 ***** válasza:
Csak akkor van, ha megvan a kinti szervízkönyv.
2022. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs meg a szervizkönyv. Akkor ez bukta biztosan?
2022. febr. 1. 21:55
 5/8 krwkco ***** válasza:
90%

Meg kellene kérdezned egy Kia szervizben, hogy tudnak-e valamit az előéletéről. Volt-e a központi nyilvántartás szerint időszakos szervizeken. Mindezt még azelőtt, hogy bármi baj lenne vele.

És érzékeltesd, hogy ha válaszolnak, akkor feltétlenül oda fogod vinni minden olajcserére és javításra. Hogy éppen egy olyan szervízt keresel, ahol bőségesen költhetsz mindenféle nem garanciális munkákra.

2022. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qkker1 ***** válasza:

5.


A GDPR-ra hivatkozva nem szeretnek csak az aktuális tulajdonosnak információt kiadni, még ha beígéri az általad javasoltakat is.

2022. febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krwkco ***** válasza:

#6

Van ilyen eset vétel előtt.

De feltehetően már a kérdező a tulajdonos. "Nincs meg a szervizkönyv. Akkor ez bukta biztosan?"

És ha nagyon szabályosak akarnak lenni és részleteket nem árulnak el a múltról, azt nem titkolhatják el, hogy az autó garanciális-e még vagy sem.

2022. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem Kia márkaszervízben amikor behoztam az enyémet 6 évesen.

Nem vállalják mert tisztázatlan az előélete,pedig volt hozzá szervizkönyv is.

2022. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!