Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs tele az ilyen...

Miért nincs tele az ilyen környék német prémium autókkal? Másabbul állnak az autókhoz ott, mint Európában, nem akar mindenki német prémiumot?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 2. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 Valentino BROssi ***** válasza:
85%
Nekik a méret a lényeg, nem a kifinomultság. Azok a prémium autók amikre az európai gyártók szakosodtak ott kisautónak számítanak - hogy német, olasz, brit vagy francia az mindegy, de ami kicsi az előbb-utóbb kikopik a divatból. Úgy vannak vele, hogy inkább legyen 10%-al szélesebb a műszerfal és legyen totál ócska, illesztési hibákkal teli műanyag, mint hogy egy ízléses és feszes velúrbőr borítsa, de keskenyebb legyen.
2022. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%

Európa gazdagabb környékei miért nincsenek tele amerikai prémiumokkal?

Na kb ugyanaz a kategória. ( Csak zárójelbe, azért BMW-t látni párat, illetve 1-2 Mercit is meg lehet figyelni a videóban )

2022. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a környék, ahogy néhány kivétellel nem is kell mindenkinek A8-as, 7-es bmw, vagy S Merci.

Ha időm engedi foglalkozok Amerikai emberek környezetével, igényeivel, és már pár éve ott sem dívik a német prémium, ma jelenleg jobban ráfekszenek a saját márkáikra, pl akinek sok pénze van nem feltétlen fog német autót választani, hanem vesz egy Trackhawk-ot legerősebb blokkal, és jó nagy kerekekkel.


Egyébként meg az ízlésen kívül semmi indokuk nincs arra hogy Európai gazdagon felszerelt autót válasszanak, amikor az amerikai autó gyártás is olyan szintű hogy összefossuk magunkat, hátsó kerekesek, jó erősek a széria modellek is, és az anyaghasználat is emészthetőbb mint egy ázsiai konstrukció, képek/videók alapján.

Én sem erőltetném magyarként ottani lakosként az európai kocsikat, amikor vehetnék Corvette-et mondjuk, és az valóban felszaggatja a betont.

2022. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
100%

Most ha csaka zt nézzük, hogy erős autó legyen azt jóformán minden " irányból " lehet kapni, europait, japánt is akár.

Egyszerűen más világ, más igényekkel más megszokásokkal.

Japánban sem látni alapvetően sok európai és amerikai autót például.

2022. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
De amúgy japán autóból viszonylag sokat látni a videóban. Nem véletlenül, ugyanis az amerikai autók után a japán autóknak van a második legnagyobb piacuk Amerikában. Még gyártanak is ott autót.
2022. febr. 3. 00:00
 6/76 A kérdező kommentje:
Illetve azt értem, hogy nem kell mindenkinek 7-es BMW, de azért mégis olyan környék az, ahol több száz milliós házak vannak, de az albérlet is rohadt drága, ehhez képest áll mondjuk a ház előtt egy 2007-es Nissan Altima.
2022. febr. 3. 00:03
 7/76 A kérdező kommentje:
Én szeretem ezt a hozzáállást egyébként. Hogy nem kell nekem feltétlen német prémium. Szerintem Európában eléggé elburjánzottak a német autók, a japánt is kiszorították. Sajnos a Volkswagen csoport kiszorít minden konkurenst szinte. Nem feltétlen egészséges jelenség.
2022. febr. 3. 00:10
 8/76 anonim ***** válasza:
14%

7

"a Volkswagen csoport kiszorít minden konkurenst "

Senkit nem szorít ki, piac van. Azon belül amit megengedhetsz azt veszel amit akarsz. Akinek az autóit nem veszik, az szorul ki. Lada, Daewoo,... Én nem vennék VW-t. Nem fogok egy tableten klímát, ülésfűtést állítani.

2022. febr. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában teljesen más az autókhoz való hozzáállás. Átlagos autókat használnak A-ból B-be való közlekedési eszközként, plusz van egy erős nemzeti tudatuk, ezért veszik a hazait. Amit gyakran szoktam látni kint az az Audi/BMW/Mercedes nagyobb változatai, Volkswagenből Passat, Atlas, Jetta, de ezek száma jelentősen eltörpül az ázsiai és amerikai autók mellett. Amin viszont meglepődtem hogy mennyi Opel Insigniát vesznek kint (Bucik Regal), itthon pedig nem nagyon szeretik.

Ja és van még egy nagy előnyük, jóval olcsóbbak az autók, 4-5-6 millióért már tök jó kis/középkategóriás autókat kapni (pl.Nissan Versa), de egy Mustang is bőven elérhető egy átlagkeresetből élő embernek is.

2022. febr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyan annyira nehéz kivinni a német használt autót mint ide behozni az amcsit.


Szimplán ennyi az oka, az új autót meg alapból nem engedheti meg ott se mindenki magának.

2022. febr. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!