Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 6 vagy Audi A5 a menőbb...

BMW 6 vagy Audi A5 a menőbb kocsi?

Figyelt kérdés

Eddig a 6os bömössel szemezgettem de most itt a kereskedésbe ami közel van van egy patika a5 2 millió forintért azt ajánlotta njekem az eladó hogy az jobb is mint a 6 bár kicsit gyengébb de jól néz ki meg megbízhatóbb autó és ennyiért nem kapnék 6ost meg igy egyből megtudnám akkor csinálni olajcserét is rajta a 2 millión felül maradna még pénzem ami félre van téve


2008as 380 ezer kilométer van benne de azt mondta hogy német meg autópályán használták csak sdzóval ettől nem kell tartani jó állapotba van ránézésre


2022. febr. 5. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a 6os bömössel szemezgettem, de most itt a kereskedésbeN, ami közel van van, egy patika a5 2 millió forintért. Azt ajánlotta njekem az eladó hogy az jobb is mint a 6, bár kicsit gyengébb de jól néz ki, meg megbízhatóbb autó és ennyiért nem kapnék 6ost, meg így egyből meg tudnám akkor csinálni olajcserét is rajta. A 2 millión felül maradna még pénzem ami félre van téve.


2008-as, 380 ezer kilométer van benne, de azt mondta, hogy német, meg autópályán használták csak, szóval ettől nem kell tartani. Jó állapotbaN van ránézésre.

2022. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Menőbb és nagyobb leszel tőle, de a fütyid az óriásit fog nőni.
2022. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Inkább vegyél c6os corvettet vagy challengert. A sok bmw és audi között te is csak egy leszel a sok a közül. De egy sárga c6os corvette azért egy hangya f@sznyit feltűnőbb és menőbb.
2022. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, idős orvos házaspártól való, ezt nem mondta?
2022. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

“ Sőt, idős orvos házaspártól való, ezt nem mondta?”


Mondjuk a német papírokon rajta vannak a tulajdonos adatai. Én is egyszer 70-es nyugdíjas által leadott autót megvettem, benne volt a forgalmiban a neve, születési éve, bejelentett lakcíme.


Egyébként meg pont orvos házaspártól vettem a legnagyobb pénztemetőmet utána. :)

2022. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg pont orvos házaspártól vettem a legnagyobb pénztemetőmet utána"

Hát jó, mint egyik 75 éves ismerősöm, aki csak néz a check engine-re hogy az meg mi, de úgy használja már lassan 2 éve mert megy :D

2022. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez ízlés dolga. Nekem ezerszer jobban tetszik az A5 formája. De ha jó állapotban van, akkor mindegyik eléggé "menő" szerintem.
2022. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy 2-ért én még nem láttam A5-öt, ami nincs szetrúgva, de még 3-ért se. 3.5-től indulnak kb. Szóval ott valami nem stimmel.
2022. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hasznaltauton is láttam 2 millióért meg állítólag megbizható ez a kereskedés ő meg azt mondta hogy jó állapotba van csak olajcsere kell rá és kész hibamentes


Monta hogy ha 1 hónapon belül van nagyobb gond akkor visszavihetem és megnézi csak papírra ne irjuk rá mert valami akkor drágább de hogy nála ez igy müködik és sok a visszjáró vevője emiattt

2022. febr. 5. 11:59
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9es ez vicces megfogalmazás . ügyes , de azért még van mit tanulnod . lets go trolls
2022. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!