Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb hangszóró beszerelés...

Nagyobb hangszóró beszerelés a gyári helyére, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék hangszórókat cserélni az autómban, mivel a mostaniak kezdik feladni a szolgálatot.

Két darab 13cm es hangszórót néztem ki amihez szeretnék segitséget kérni, hogy milyen magas sugárzót érdemes venni 10-20 ezer ft-ig.

1. Pioneer TS-A1370F

2. JBL Stage 3 527

Ha lehetséges a 16,5 cm akkor pedig

1. Pioneer TS-A1600C

2. JBL STAGE 2 604C

Fejegységnek egy Pioneer MVH-S320BT néztem ki, már csak a bluetooth miatt is, az egy fontos szempont nekem.

Illetve, lenne hátul 1(vagy 2) mélysugárzóm, ami kicsit hangosabb zenehallgatásnál recsegni kezd, igy azt is cserélném. Oda mit ajánlanátok?

Erősítő az szükséges ezekhez a dolgokhoz? Nem bánnám ha nem kellene, úgy már vészesebb árkategória lenne. :D

2001 Renault Megane.

Előre köszi a segitséget!



2022. febr. 5. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Befér = igen.

Nem fér be = nem.

2022. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagy semmi.
2022. febr. 5. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ennél jobb választ aligha lehet adni erre a kérdésre. Kizárólag a méret szab határt annak, hogy mit rakhatsz be a gyári helyére. Persze átalakításokkal már a gyári méret sem mérvadó.
2022. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nincs igaza, csak valamivel kifejtősebb választ vártam. :D

Régebben olvastam, hogy megoldható némi mókolással az egész, csak nem volt ettől pontosabb, hogy hogyan kivitelezhető.

Gondolom fúrással faragással, vágdosással. Gondoltam megkérdezem itt, hátha valakinek van tapasztalata ebben. :D

2022. febr. 5. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Minek írjunk le egy egyszerű dolgot bonyolultan és hosszan? :D


Ha nem a gyári helyére akarod rakni, hanem "fúrnál faragnál" is a nagyobb kedvéért, akkor meg csak rakd oda, ahová rakni akarod, jelöld meg a hangszóró felfogatási pontjainál a lemezt és fúrd át. Utána fel lehet csavarozni. Nem egy kifejezetten bonyolult művelet.

2022. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, felfogtam. Maradék kérdésre is kaphatok választ esetleg, vagy reggelig veszekszünk ezen az apróságon? :D
2022. febr. 5. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a többihez nem tudok túl sokat válaszolni, ezért írtam csak ahhoz, amihez igen. Annyit esetleg, hogy a mélynyomód nem feltétlenül azért recsegett, mert rossz, hanem csak mert nem kapott elég kaját. Szóval ez két dolgot is kilő: nem feltétlenül kell új mélyládát venned, de erősítőt annál inkább.


Ajánlani nem tudok.

2022. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor szétnézek erősitő terén is. :c

Köszi szépen! :D

2022. febr. 5. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!