Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy baj lehet?

Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
van egy nissan almera n16 autóm hirtelen megált és alig akart elindulni világít a motor hiba jelzés ezután tudtam még velem menni még haza értem (nem közlekedtem vele így csak annyit hogy haza érjek vele mert határban voltam ott tapasztaltam ezeket) ez a kis út alatt volt hogy rendesen volt ereje volt hogy alig nem is akart gyorsulni és volt hogy rángatott is. légtömegmérőre gyanakszom lehet ez a gond? szerelőt hétfőre találtam csak csak most idegesít

2022. febr. 5. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

"légtömegmérőre gyanakszom lehet ez a gond?"


Lehet, de mi alapján gyanakszol rá? Rengeteg minden lehet. Gyújtás, üzemanyagellátás, keverékképzés, kompresszió, főtengely vagy veztengely jeladó... Sajnos muszáj leszel hétfőig várni a válasszal.

2022. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát csak egy tipp volt nem értek hozzá sajnos
2022. febr. 5. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj akkor van, ha a motorhiba lámpa együtt világít az olajnyomás lámpával, az akkulámpával, esetleg elfolyt/alacsony a fagyálló, fagy a fékolaj, ilyenkor el sem lehet indulni.

Gondolom ezeket ellenőrizted.

Ha rángat vagy leáll magától, azt alapvetően a dugattyúk ütemtől eltérő járása miatt lehet, amit okozhat pl. gyujtáshiba.

Ki kell olvasni a hibakódot, távolról nem lehet pontos okot mondani.

2022. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Dízel? 1.5 dci? Renault finomság?
2022. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Bármi lehet. Dízel? 1.5 dci? Renault finomság?"


kérdésben írtam hogy nissan ezt nem értem hogy nem láttad amúgy 1.5 beznin. igen néztem minden folyadék megfelelő szinten van hétfőn fogják kiolvasni a hibát csak érdekelt addig is ezért írtam ki a kérdést, köszönöm az összes választ

2022. febr. 6. 06:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lehúztad volna a légtömegmérőt és azt tapasztalod hogy jobb lett a helyzet akkor az a rossz alkatrész. Egyébként ha párás esős időben előjön a hiba, vagy dermesztő őszi hidegben akkor már jelzi hogy később gond lesz.
2022. aug. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!