Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani egy jó és...

Tudnátok mondani egy jó és megbízható autókereskedést Budapest, Debrecenben vagy Nyíregyháza Békéscsaba környékén?

Figyelt kérdés
Kösz.

2022. febr. 5. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van olyan sajnos.
2022. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, de ha röhögni akarsz menj be az autodualba 3-éve 1,2 milláért egy olyan autót próbáltak rám pirítani gőzerővel aminek a küszöbjét kb az első bukkanó után az útról kell seprűvel összeseperni. Szó szerint benyúltam a küszöbre és kimorzsoltam egy kiló rozsdát :D
2022. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mond, nem garantált a megbízhatóság egyik városban sem!

Mindegyikben van rengeteg kereskedés, de megbízható??? Talán az országban sincs!

2022. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem alaptalan, amit felettem írnak. Tény, hogy a kereskedő mindent is rádsóz, ha nem vagy résen. Végig kell járni az autókereskedéseket. De azért Én magánszemélytől is nézelődnék. Én autókereskedésbol evttem egy 20 éves autót (19 volt pontosan mikor vettem) és semmit nem kellett ra kolteni a kotelezokon kivul (atiratas, olajcsere, benzin, minden rendben van rajta klima is minden) gyonyoru allapotban van, szoval azert ki lehet fogni, de ez a ritkabb. Sot ilyen enm nagyon van, nyilvan az arat elkérték. Nézesd át az autot. Inkabb +10 ezer minhogy kideruljon, hogy tobbszáz ezret ra kell kolteni. Debrecenben Martin Carba nézz be, ők korrektek, Illetve Debrecenhez közel Mikepércsen vana Szilágyi autókereskedés, a választék elég nagy, nyilvan vannak kotlaszarok is, de vannak igen jó autók is, érdemes benézni. Debrecenbe meg van egy a balmazujvarosi uton valami castrol premium bar ott dragabb autok vannak oda is erdeme sbenezni, de ezeken felul rengeteg autokereskedes van még debrecenbe Szikgáton illetve a Balmazujvarosi uton. Nyíregyházán M3 Car-t tudom ajánlani, elléggé korrektek. Csajomnak onnan vettunk, atnézetni sem szukseges mert adtak ra 1 év garanciat, barmi van ok alljak ennek mar 3 eve és nem volt semmi :D
2022. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!