Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes megvenni...

Bolcsi kérdése:

Milyen autót érdemes megvenni 6 millióig? Benzin vagy Dízel? Automata vagy Manuláis?

Figyelt kérdés
Városi autót keresek ami jól is néz ki és persze ne legyen átlagon felül a fenntartása.

2022. febr. 6. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Városi autónak inkább valami kisebb benzinest ajánlott.

Nekem személy szerint nem volt még automata váltós autóm, de akiknek városban automata van, mind azt mondják szinte, hogy kényelmesebb. Kérdés, hogy neked mi a preferenciád. Illetve az, hogy mi néz ki jól, teljesen szubjektív.

Esetleg egy 1-3 éves opel astra J vagy K?


Vagy ha csak város, akkor én bőven elgondolkoznék valami elektromos autón is, ha meg tudod oldani a töltését. Hosszú távon az elég olcsó, ha sokat használod. Nem véletlenül taxiznak annyian elektromos meg hibrid autókkal.

2022. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen az Opel Astra K-t nézegetem :)

Budapesti lakos vagyok így a töltés megoldható lenne.

Hibrideket még nem néztem se elektromosat..

2022. febr. 6. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:

OPEL Ampera vagy Toyota Prius lenne a jó választás.


[link]


[link]

2022. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Automata, hibrid/elektromos
2022. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapestre mindenképp hibridet vennék. Dugóban araszolva ingyen közlekedsz úgymond. Kia Niro nagyon jó kocsi max 5,5 lierrel eljár és egész jól is megy és mivel hibrid, így automata. Budapesten ez nagy segítség.
2022. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!