Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fejegységről?

Figyelt kérdés

Hali!

Autófejegységet szeretnék cserélni és mellé pedig hangszórókat is, mivel a mostaniak megnémultak teljesen. :/

Pioneer MVH S320BT néztem ki, elvileg appal is működik, illetve bluetooth is. Vélemény?

Emellé egy Pioneer TS G130C komponens szettet néztem ki. Ez jó ezért az árért?

Ezek mellé tudnátok ajánlani egy mélyládát és egy erősítőt is?

A mélyláda nem kell, hogy keresztbe reszelje az autót úgy dübörögjön, csak egy visszafogottat, ami éreztet valamit. Az erősítő pedig, minél olcsóbbat, de ne silány minőségűt. Nagyon megköszönném.

A keret az egészre nagyon max 80-90ezer Ft!

Köszi előre!



2022. febr. 6. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a DEH-S 320BT van, ez csak annyiban különbözik az MVH-tól, hogy van benne CD játszó.

Meghagytam a kocsi gyári hangszóróit, és nincs mélyládám, ezekről tehát nem tudok véleményt mondani, de a fejegységet nagyon hamar megszerettem, pont a bluetooth miatt -telefonkihangosítóként is jól használható, a telefonon lévő zenéket is hallgathatom, illetve a Spotify is jól működik rajta.

Szerintem jó vétel lenne.

2022. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon király. Köszi az infót!
2022. febr. 6. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy funkcióját nem próbáltam még ki: a pendrive-ról való zenehallgatást -a leírás szerint azt is tudja.

#1

2022. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Véletlenül nem Renault-d van esetleg? Ugyanis ezek a 130-as hangszórók abba kompatibilisek komolyabb kárpitvágás stb. nélkül)
2022. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neem, nem renault. Seat Ibiza.
2022. febr. 6. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!