Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megszűnik a nagyon sikeres...

Megszűnik a nagyon sikeres BMW í3 elektromos kisautó gyártása. Lehet-e még a kisautóknak jövője,ha a nagyok meg rettentően drágák lesznek?

Figyelt kérdés

#kicsik és nagyok
2022. febr. 10. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan lesz. Nagyon kelendő volt az i3, vették mint a cukrot. Szerintem az 1-es kap majd hibrid változatot faceliftnél, illetve a teljesen új 2 Active Tourerből már most is van, ezek kiválthatják az i3-at.
2022. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kisautó gyártás szűnik meg, hanem egy gyártó egyetlen típusa.
2022. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Arányaiban nagyon kevés a kis fogyasztású kisautó,mind benzinesben is,mind az elektromosoknál is.Valahogy nem akarnak a gyártók ezzel foglalkozni,mert nincs rajta akkora haszon,mint a SUV-okon,vagy a nagyobb sedanokon.Nagyon nem jó ez a trend,mert rettentően drágák lesznek már a nagyobb terű autók.

/Skoda,VW kisautói is gyorsan eltűntek,az elektromosokból is kevés fut./

A Fiat 500 E maradt,de abból is alig látni,pedig jó autó,vagy a Dacia Spring ,ami megfizethető lehet,ha lesz belőle elég.

2022. febr. 10. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Persze ez csak az i3 megszűnése. Van másik 150.
2022. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk az utóbbi két évben nagyon sok I3 jelent meg.Gondolom nekik sem örömhír ez. Mindíg egy kicsit más,ha már nem gyártott autóban ül az ember.
2022. febr. 10. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Számomra az világ egyik rejtélye hogy ezt a szemetet miért vették annyian. tényleg. képtelen vagyok felfogni.
2022. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
#6 Gondolom e hozzászólás mögött is mély szakmai ismeret rejlik. Ja, nem.
2022. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
#7 Gondolom e hozzászólás mögött is mélyen megalapozható ismeretség rejlik.. ja nem. Fogalmad nincs ki vagyok, vagy mit tudok, esetleg mit nem, de azért te kitalálod , az olyan dolgok bizonyára nem zavarnak semmiben mint az esetleges tények. ;)
2022. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Az i3 egy olyan autó, amit nem tudok megérteni. Ez az autó 9 éve van piacon, ennyivel előzte meg a korát. Ez szinte 7-8 éve tudta azt, amit most tömegesen kezdenek tudni az autógyártók 1-2 éve. És mindezt a BMW, aki amúgy nem is nagyon támogatja a villanyautózást. Nem is értem miért nem feküdtek rá jobban a villanyautó témára, pedig nagyszerű kisautót dobtak össze. Az i3-ra lenne kereslet, akármilyen drága is lenne. Nem tudom miért kaszálták el.
2022. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos hogy azt kell mondani,hogy megelőzte a korát,avagy egy helyben topog az elektromos autózás,mert sem tartalomban,sem arányos akkukapacítással sem tudnak a mai elektromos autók többet. Elég szomorú ez,úgyhogy nem tudni

mi lesz így ebből az egészből, és még hány száz kg akkut kell cipeltetni egy autóban,hogy egy normálisan vállalható hatótáv összeálljon.

2022. febr. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!