Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki IGNIS és az...

Régi Suzuki IGNIS és az 2003-as Suzuki WAGON R+ felfüggesztése mennyire hasonló?

Figyelt kérdés

Vezettem 2003-as Suzuki WAGON R+ autót, hát eléggé kemény a rugózása, úthibákon eléggé ráz, ilyen a felfüggesztése.


Érdekelne, hogy a régi (2008-ig gyártott) Suzuki IGNIS ehhez képest mennyire kemény rugózású? Azt tudom, hogy IGNIS-nél a hátsó híd merev, a Wagon R+-nál nem tudom milyen.


Milyen az IGNIS rugózása a Wagon R+-hoz képest? Jobb, puhább, vagy ugyanolyan, esetleg rosszabb?



2022. febr. 11. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire
2022. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

a wagon R+ és az Ignis féltestvérek, az ignis picivel barátibban viselkedik mint a wagon R+


Nekem ignis-em van de ültem már wagon ban is


a wagon olyan mint egy kispolski


az ignis egész más, ugyan kemény a rugozása, (direkt) de masszíva futóműve, a hátsó fűtómű merevtengely, az első fűtómű is strapabíró, max a talpasgömbfej szokott néha tönkremenni olyankor a lengőkarral együtt kell csrélni egy lengő kar kb 15 ezer forint


Én imádom az ignist, mert szinte olyan mint egy terepjáró. a sza r dimbes dombos kátyus uton is lehet tolni neki, nem ér le az alja nem űt fel a rúgó

Nyílván nem egy sport autó, igy a hegyi szerpentineken nem érdemes nagyon nyomni neki:) de egy praktikus strapabíró megbizható olcsón fenttartható masina

2022. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Wagon R+ nek nem olyan kemény a rugózása habár lehet a terep miatt lett lágy de nekünk elég puha
2022. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A WagonR úttartása kb. olyan, mint egy kerekes telefonfülkével rollerozni.

Az Ignis a merev híd minden nyűgével együtt kiszámítható. kanyarban borákon elpattog a segge? Igen, de kiszámítható és kezelhető. Kemény a futómű? Igen, de ez egyben az előnye is, a viszonylag nagy hasmagassággal együtt.

A 14 colos kerékkel szerelt 1.3-as 15-ös kerékkel kicsit kezelhetőbb (és még keményebb) lesz. Ignissel egyszer 50-el nem vettem észre egy fekvőrendőrt... a hátsó utast csak az öv tartotta az ülésben. A karter nem ért le, és elvittem futóműveshez, valamit állított rajta, minimálisat, lehetett ettől is, meg attól is hogy bő egy éve voltam futóművesnél korábban.

2022. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!