Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tescoban forgalmazott Castrol...

Tescoban forgalmazott Castrol motorolajokat nem veszélyes megvenni?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok-e minőségbéli differenciát az autósboltokban, illetve Tescoban vásárolt olaj között? Castrol Edge olajat szeretnék vásárolni a mai napon azonban a környékünkön Vasárnap minden üzlet zárva.

2022. febr. 13. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs különbség. Ott van rajta a Castrol zárjegy hogy valódi. Viszotn Tescoban drágább.
2022. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Azokat eléggé szeretik hamisítani neten utána nézel mit kell nézni a csomagoláson hogy megtudd mennyire hamis vagy sem. De az ilyen nagyobb üzletek azért erre odafigyelnk nehogy hamisat kapjanak és nehogy azt tegyék ki. Mert ha esetleg kapnak egy ellenőrzést vagy esetleg egy szemfüles vásárló szúrja ki hogy mi van ott és reklamál az a boltnak elég kellemetlen és ez midnen üzletre nézve igaz.


Persze autós boltokban ocsóbb vagy ha a neten rendeled kimonottan olajokkal foglalkozó shopból ott azért minimális az esély rá hogy hamisat küldenek.

2022. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Megvételében -ha ki tudod fizetni- semmi veszély nincs.
2022. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor veszélyes ha elesel és nyakon szuród magad a kupakkal
2022. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Tescoban nem fognak azzal szórakozni, hogy az alkalmazottat kiküldik a piacra, hogy megvegye a kétes eredetű olcsó terméket. Az a pár ezer forint amit így nyernének rajta nekik semmi a milliárdos bevételhez képest. Semmilyen szempontból nem érné meg nekik a kockázat.

Én már vettem, pont az általad említett olajat Tescoban. Ennek az volt az oka, hogy a munkáltatómtól kaptam ajándékutalványt, amit e Tesco elfogad, az autósbolt meg nem. Ezért így is megérte nekem még ha drágább is volt. Nem hullott szét tőle az autóm, pontosan ugyanolyan volt mint amit máshol veszek.

2022. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagy áruházak mint a Tesco, hivatalos helyről szerzi be az árut, nem fog hamisítványt árulni, ahogy mondjuk a nagy autósboltok mint az Unix vagy a Bárdi se. Viszont a kis maaszek autósboltokban simán rádsózhatják 12 ezerért a hamisítványt ajándék olajszűrővel.
2022. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan tesco meg auichan is asszem óbudáról veszi valami olajshoppos embertől van mintaboltjuk vaolvoline total stb mind eredeti
2022. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Èn is teljesen megbízhatónak tartom, bár én Tescoba sose vettem motorolajat még, a minimum 1,5x vagy 2x ár miatt.

De, akármikor beleönteném a kocsimba.

2022. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. febr. 17. 09:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!