Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automataváltó, benzines vagy...

Automataváltó, benzines vagy hibrid, jó fogyasztás és megbízhatóság illetve extrázottság 2.5 millió alatt?

Figyelt kérdés

Ezeket csak a Honda Insight II személyében találtam meg eddig.


Esetleg van valami más gyártó és modell ami ezeket tudja, ennyiért, de nem régebbi mint egy Insight?


Mert ahogy néztem, sok választás nincs ennyiből, én nem találtam. A Jazz nincs hibridben ennyiért, a fogyasztás meg 2 literrel is több lehet mint az Insight-é...


Suzukit ne is mondjátok, mert nem tudja a fogyasztáson kívül amit szeretnék! A Mitsubishi Space Star meg egy igénytelen belterű puritán autó, hiába fiatal, nem biztos hogy költenék rá annyit mint amennyiért kínálják, főleg nem az 1.0-s háromhengeressel...


2022. febr. 15. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg prius
2022. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nagyon úgy van akkor dízelben mit kapni?
2022. febr. 15. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint dízel hibrid? Volvonak volt, de az nem igen fér bele 2,5 millába
2022. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sima dízel...
2022. febr. 15. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:

TOYOTA Avensis 2.0 D-4D egy jó megoldás lehet.


[link]

2022. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!