Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ilyen kevés eladó...

Miért van ilyen kevés eladó 2-es octavia?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 2-es skoda octaviat,2008-as évjáratút,1.9 pdtdi vagy 1.6 benzin motorral. 1,5-2 millió forintért vennék,és használtautón alig van pár darab,ami van az is kombi,nekem meg sedan kell. 1.9pdtdi motorral egy darabot sem találtam,1.6 benzinből van pár darab.Miért van ilyen kevés?Úgy tudom elég népszerű autó volt.Senki nem akarja eladni?Külföldön lehet találni?Megéri behozatni pl a becsületesnepperrel?

2022. febr. 15. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert pont most van abban a korban, hogy viszontlag tűrhető állapotú olcsóbb használt kocsi.
2022. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hamar elkapkodták őket?
2022. febr. 15. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg senki sem akarja eladni. Majd ha sorban jönnek elő rajuk nagyobb problémák akkor adogatják őket.
2022. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz 2.0 PD-t az legalább megy is.
2022. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akinek van az nem akarja eladni, mert jó autó, és most a használtaknak is fenn van az ára, tehát ő is drágán tudna venni magának másikat. Tesómnak is ez a 2-es Octaviája van az 1.6-os motorral, előtte meg az 1-es volt neki, szintén ekkorával, azt is 10 évig használta, és most én hajtom. 21 éves, és teljesen rendben van, és ez az 1.6-os 8 szelepes motor sokat elmegy gond nélkül.
2022. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az 1.9 pd is bőven elég, meg amúgy is sok rosszat hallottam a 2.0 pd-ről.
2022. febr. 16. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár ez sokaknak nem fog tetszeni, de Skodákba (ha nem Rs) se olajpumpa problèma se porlasztó probléma nem szokott lenni. A 16 szelepesel hajlamosak néha hengerfejesedésre, de az 1.9 PD-k meg hajtókar csapágyasodára…
2022. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!