Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy benzines autónak általában...

Egy benzines autónak általában gyengébb a kluplungja? Dízeles autót vettem és kicsit kemény. Másik kérdés:

Figyelt kérdés

Használt garanciális jó autó, friss műszaki viszont.

1 hónapja használom az autót és tolatásnál már a harmadik alkalommal dobja ki a sebességet. Miért?

Parkolásnál tolatok lassan gurulok gurulok és katt.


2022. febr. 16. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A hátramenet mióta szinkronos szakikám?
2022. febr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyengébb?

Ha a lendkerék sík, és kiváló a tárcsa / egyéb alkatrészek, az akkor olyan mint a "vaj" puhaságra.

2022. febr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1/3 vagyok, bocsi, korán volt nagyon, azt hittem a 3. at dobálja ki
2022. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hideg az olaj a váltóban,akkor előfordul ilyen,hogy kidobja.Szerintem nem tetted be rendesen sebességbe.A kuplung keménységének nincs köze ahhoz,h. az autó milyen üzemű.Ez autófüggő inkább.
2022. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4-es

Nem tudom, hogy hideg lehetett e. Tegnap mentem 80 kilométert majd megálltam vásárolgatni egy órát kb, majd beindít, rükverc, és fél méter után kidobta.

Amúgy is fura ennek az autónak a rükvercbe rakása..

BMW X1 xDrive 1.8 D (e84) 143 PS

2012-es

De egyébként nagyon jó kis autó.

2022. febr. 17. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Hát akkor biztos bemelegedett már.Akkor csak nem tetted rendesen a helyére a kart szerintem.Nekem néha hidegen sikerül félig sebességbe tennem. :) Ha nagyon sűrűn csinálja,akkor a váltó rudazatot megnézetném a helyedbe.Vannak benne rugók és miegymás.Lehet kicsit kivan.
2022. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!