Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125cc 2t motorom leáll. Adott...

Jaggerswager kérdése:

125cc 2t motorom leáll. Adott egy ‘95-ös yamaha TDR motor. Blokk nemreg lett felújítva. Mukodott majd egyik nap alapjaraton leallt, es nem indult. Tobbi lent!?

Figyelt kérdés

Leszedtem a teljes kipu rendszert kitakaritottam

Benzincsap kitakaritva, uj benzincsovek, legszurot is kitakarítottam.

Be is indult. Levettem a szivatot es leallt. Akksi lemerult ezert megprobaltam betolni. 10 perc tologatas utan durrant egy nagyot szoval elengedtem. Az akksi reggelre feltoltott. Reggel inditottam. Nehezen beindul, de gazdas nelkul lefullad… hirtelen gazra pedig vagy lefullad, vagy fújtat egyet a kipufogo es ezzel egyutt all le.

Tudom h tavolrol nem lehet megallapítani pontosan, de ha valaki tudna adni valamit ami alapjan elindulhatok a problema megoldasa fele azt megkoszonnem!?



2022. febr. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A porlasztóban a főfúvóka el van dugulva vagy a gyújtógyertya kormos.
2022. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
karburátorral van valami gond
2022. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy video hatha tobbet mond.

2022. febr. 21. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd a videót listázatlanná,jelenleg privát, azaz csak te tudod megnyitni.
2022. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy szoltal :)

Kesz

2022. febr. 21. 15:42
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, karbit leszedtem kitakaritottam.

Legszurot is.. megprobaltam inditani, es ha kozben adok gazt akkor beindult de ha elengedem, gáz nelkul leáll.. otletek, hogy merre menjek tovabb?

2022. febr. 24. 20:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, hirtelen gazadasra mar nem puffan, rendesen viselkedik
2022. febr. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!