Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan adjam el a 22 éves...

Hogyan adjam el a 22 éves Suzuki Swiftemet?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy patikaautó, vannak vele gondok, biztos, hogy az első nyúlványokhoz előbb-utóbb hozzá kell nyúlni. Valszeg beázik hátul a csomesz. Az egyik külső tükör tartója törött, vannak rajta húzások, horpadások, tényleg kicsi, pár centis rozsda. Az alváz viszont nem tudom, milyen állapotban van jelenleg.

Amúgy gond nélkül indul, elmegy, ahova kell. Májusig van rá műszaki.

Viszont én már nem akarok vele foglalkozni, nem akarok költeni rá.

Mit gondoltok, mennyiért lehetne eladni, és hogyan adjam el úgy, hogy ne jöjjön vissza a vevő, hogy egy kupac sz.rt adtam el neki?

Nem akarok átverni senkit, elmondom a tudnivalókat őszintén, de fosok, hogy cigányok jönnek érte és átvernek.


2022. febr. 21. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont most volt egy kérdés hogy 200 ezerért milyen autót vegyen valaki, írj rá. Ennél többet nem ér.
2022. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát én ennyit nem gondoltam kérni érte.... Tényleg ér most ennyit egy ilyen kaliberű autó??
2022. febr. 21. 20:52
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nézz rá hahura. Hogyha gurul egy swift, jó a motorja, minimum 200 ezret ér.
2022. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy egy 20 milliós Mercit is: hirdesd meg!
2022. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Meghirdettem, szó szerint egy percen belül fél áron egy cigó akarta megvenni, úgy, hogy 60 km-t utazna, de mivel sofőrt is hoz, mindenképpen legyen az övé az autó mert neki sokba kerül az utazás...

10 percen belül 15-en írtak rám, szerintem ebből legalább 12 hasonló kaliber.

Egy érdeklődővel beszéltem telefonon, azt mondta, megnézi, milyen az alja, elkérte a címet, jön nemsokára. Azóta is várom...

2022. febr. 21. 21:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az olcsó autó eladás az ilyen. 200 ezer alá ne engedd, ilyen "messziről jövök"-nek ne higyj, telefonba ne hagyd alkudni, mert az autó mellett azt fogja alapul venni és abból még fog alkudni. Legfőbbképpen pedig ne otthon találkozz vele, hanem mondjuk egy áruház parkolóban, cigányt ne engedd még megnézni se az autót és hasonlók.
2022. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj ilyenkor nagyon nehéz a cigókat kiválogatni.
2022. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Legtisztább ha beadod a bontóba, ha nem akarsz vele foglalkozni.
2022. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 krwkco ***** válasza:

Eladhatnád egy olcsó autókkal foglalkozó kereskedésnek. Biztosan jobb árat ad, mint egy bontó, még azzal együtt is, hogy ők is akarnak keresni.

[link]

Vagy keresés: autófelvásárlás olcsó autók

2022. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bontóba nem adnám, mert azért nem lenne rossz, ha bejönne egy kis pénz belőle.

Köszi krwkco, ez jó ötlet, ma felhívok pár kereskedőt.

2022. febr. 22. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!