Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maximum 5 millió ft-ból,...

Maximum 5 millió ft-ból, milyen automata, benzines autót vegyek, ami megbízható?

Figyelt kérdés

Konkrétan semmilyen elvárásom nincsen, csak annyi, hogy ne egy olyan váltó legyen benne, ami nagyon bután, lassan, össze vissza kapcsol, hanem hasonló, mint az új vw csoportos autókban vagy bmw-ben.

Szinte rágondol az ember, és azonnal kapcsol, és ha én váltom el, akkor is gyorsan történjen.



Nem kell a hely, felőlem lehet városi kisautó is, vagy városi terepjáró is, ferdehátú, sedán, bármi…


Szeretnék bele legalább 140le-t, és a legfontosabb, hogy ne legyen szervízigényes.


Tfsi motoros autókat néztem főleg, dsg váltóval, de nem egy tartós konstrukció, a keretemen belül, közel 8-10 évesen…


2022. febr. 22. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

suzuki suv.örökké tart, illetve inkább a legújabb szwift. A szád tátva marad..öt millából éppenhogy vehetsz egy örök darabot. Nem robotváltós, van áttétel nélküli, és hagyományos olajos váltó is.


Én már csak tudom, automata szwiftem van

2022. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj a Suzukival, hogy nagyon silány a minősége. Autópályatempónál már kiabálni kell, hogy lehessen beszélgetni, rossz műanyagok, stb...

Amúgy megbízható autó, efelől nincs kétségem. 5 millióért már lehet venni szép, fiatal 7-es Golfot, vagy Octaviát, amiben a DSG váltók nagoyn jók. 2013-2014-től már nyugodtan lehet TSI motorosat is venni, a korai típushibákat kijavították bennük.

2022. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Például:

[link]

2022. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Ebben nem nagyon tud mi elromlani:

[link]

2022. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!