Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru Impreza Sport Sedan?...

Subaru Impreza Sport Sedan? Mi a véleményetek? Magyarországon milyen vétel lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Valószínűleg a regionális árazás, meg az ÁFA miatt ennél drágább lenne kicsit.


Szerintetek mi ennek az autónak a “fő felhasználási területe”?


Meg mi róla a véleményetek összességében?



2022. febr. 25. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
verhetelen az élmény...akár vezeted, akár a járdáról hallod a hangját..
2022. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Az egész Subaru márka nekem egy nagy különc. A belső tér, műszerfal kb 10 évvel le van maradva, fapados az egész, egyáltalán nem érzed rajta a minőséget. A boxer motorokról meg ne is beszéljünk... a Porsche az egyetlen akinek ez működik. Bármelyik japán márka jobb vétel, de ez az én véleményem.
2022. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

#2.

Tiszteletben tartom a véleményedet, de azért az elég furcsa megállapítás, hogy szerinted a Subarunak nem jött be a boxermotor.

Miután több mint 30 éve gyártják -hiszen van rá kereslet- nem nagyon mondanám elvetélt konstrukciónak. ;)

2022. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
A baja a gyenge minőség és nagy fogyasztás . De van akinek bejon
2022. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Annyira "gyenge", hogy a 95-ös rally VB-t is megnyerték ezzel az autóval.
2022. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Azzal amit ott a hirdetésben írnak ?
2022. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a modern Impreza adatait mielőtt valaki rally vbt nyerne vele.

150 lóerő, cvt automata váltóval.

Mert fogyasztás autó úton 9.3 liter, az alá nem ment.

Gyorsulás: 60 mph-ra tehát majdnem 100ra 9 másodperc , ezzel azért egy Dacia Logan ellen lehet esélye.

2022. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, pontosítok:

Egy Subaru Imprezaval nyerték a 95-ös rally VB-t.


Így már megfelel? :)

2022. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt meg kell élni .

Ugyan ez a Mitsubishi lancer evo is meg kell élni .

Én egy e93-as 330i bmw-ből ültem át egy 2004-es ipreza wrx sti-be . Baráti körben volt egy eleinte úgy voltam vele , hogy hagyjuk már hülyeség az egész addig amíg haver rá nem vett , hogy amíg ő nyaral használjam az ő iprezáját aminek az lett a vége, hogy 1 héttel később fent volt a bmw a használtautón 2 héttel később el ment a bmw és mentem subarut venni . 3 éve használom és imádom lett mellé egy szintén blobeye wrx kombim , hogy ne az sti-t használjam télen , illetve idén vettem egy japán belpiacos Mitsubishi lancer evo 6-ost . Az evo és az wrx sti mind a kettő nagyon jó autó nyilván van köztük különbség van amiben jobb a Subaru és van amiben bizony az evo a jobb . Nekem már nem lesz európai gyártmányú autóm csak japán , pedig imádtam a bmw-met , de a japán rally legenda az rally legenda

2022. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!