Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor összeszerelésnél főtenge...

Motor összeszerelésnél főtengely szimeringet csak a főtengely behelyzese után lehet betenni?

Figyelt kérdés
Váltó oldali szimeringre gondolok konkrétan, bár mindkét oldalra érvényes.
2022. febr. 26. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában külön dekliben van a szimering, a főtengely behelyezése után kell berakni. Fordított sorrendben nem is lehetséges.
2022. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, kérdés kirakat után rajottem,hogy mi a helyes sorrend. Ha kiszedem és a főtengely után visszarakom,az meg használható,vagy nem érdemes spulni egy másik szimeringet,mer utólag csak nagyobb meló cserélni?
2022. febr. 27. 00:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szétszedted a motort, alap hogy új tömítésekkel, és új csavarokkal rakod össze.
2022. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te boztos hogy nem raksz ossze motort ha ilyen kerdeseid vannak.
2022. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3.

A szimering az új,csak már beraktam a főtengely előtt.


4.

Te már csak tudod...

2022. febr. 27. 11:05
 6/7 krwkco ***** válasza:
Ha nem sérül meg a berakás és kivétel során, akkor az új és hibátlan marad. Nem károsodik vagy használódik attól, hogy a fészek egy kicsit összenyomta.
2022. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ és a segítséget!
2022. febr. 27. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!