Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban csak az öregebb...

Valóban csak az öregebb autóknak nem szaladt el az ára?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, de őszintén, nem szívesen adok ki 1.5-2 milliót egy 15 éves autóra. Persze valamilyen szinten az én hibám, 3 éve gyűjtök, s mindig halasztottam a dolgot, miközben nőttek az árak, de most szükség lenne egy autóra. Persze kompromisszumot tudok kötni, így jöttek szóba a még öregebb 20-25 éves kocsik. Ahogy látom ezeknek nem ment fel az ára, sőt még sokszor olcsóbbak is, mint 2-3 éve, 500 ezerért is vannak már egész vállalhatóak, amik nyilván nem tökéletesek, de úgy gondolom a túlárazott 15 éves sem az. Ennyire nem keresik a régi 20-on éves kocsikat már?
2022. febr. 28. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arányaiban annak is felment. Mert egyszerűen csak nem csökkent. Pedig normális trend mellett már nem kellene annyit érjenek, mint 3 éve.
2022. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is tény, hogy 20 éves kocsi esetében már nincs hova essen az ár. Már az a 4-5 ezer is filléres tétel, ami a vételárat tekinti. De könyörgöm, egy 16 éves SX4-ért, Corolláért 1.6 millió forint? Tudom, kereslet-kínálat, de akkor is. Ezek se fiatal kocsik már.
2022. febr. 28. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
4-500 ezer*
2022. febr. 28. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

minden termék annyit ér, amennyiért el tudják adni...nos ezért próbálkoznak..

előfordulhat, hogy odamész anszámodra kedves darabhoz, megmondod mit adnál érte, aztán meglátod..

2022. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Én láttam a napokban 96-os f astrat, 1.6 motorral, 14 ezer km-el 3misiért. Szerintem fent van még a hirdetés. Kicsit nagyon elszálltak az árak.
2022. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!