Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyet ajánlanáto...

Első autónak milyet ajánlanátok? Kinek milyen vált be? Tipus,üzemanyag,fogyasztás,évjárat? Hibák esetén alkatrész nem horror ár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom van bőven ilyen témájú kérdés,olvasgattam is,de mivel nem találtam összetettebben a így gondoltam kiirom,hátha :)


Audi a3-ason,dizelesen tanulok.

Kicsit félek a benzinestől miben lehet másabb,esetleg nehezebb?!

Azt tudom,könnyebben lefullad a benzines,de kb ennyi.Melyiket miért érdemesebb illetve nem?


Árkategorián nem igen gondolkoztam,de azért horribilis összeget nem szeretnék érte kiadni így elsőre,már az esetleges sérülések miatt is.Ami ugyebár kezdőként eléggé esélyes is :/ :) Emellett...

Kb az év felében használnám napi szinten,munkába járás miatt.

Azon kivül nem mindennapos használatra lenne.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2022. febr. 28. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes venni ami tetszik, van pénzed rá,megfelel az igényeidnek, ha használt vizsgáltasd át, hogy ne legyen egy sz*póroller. A hétköznapibb modellek olcsóbban üzemeltethetőek, a prémium modellek meg drágábban. Kb. ennyi. Ahány ember annyi típust fog úgy is ajánlani.
2022. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könnyebben lefullad a benzin? Ha béna az ember akkor igen.

Semmivel nem másabb egy benzinmotoros autó, csak abban, hogyha gyorsulni akarsz akkor pörgetni kell. Meg nem 1200-as fordulaton autózni vele.


Visszatérve a kérdésre.

Akármelyik régebbi kisautó tökéletes a célra.

Swift, Punto 1-2, Corsa B, Clio, Astra F-G.

Van még jópár ilyen hirtelen ennyi jutott eszembe.

Keveset esznek, alkatrészek olcsóak, bontott anyag van dögivel. Mivel nem nagyon szeretnél költeni így 20+ éves dízelt nem ajánlok. (Turbó, kettőstömegű pl.) mind drága. Kb annyi mint egy punto ára.

Ezek közül 300-400ért már elég jó állapotot lehet venni.

2022. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 terminator9000 ***** válasza:

2-4 golf

B5 passat

2022. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!