Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül összesen,...

Mennyibe kerül összesen, tehát szereléssel, alkatrészekkel együtt beszerelni egy Trabant 601-be a klímát?

Figyelt kérdés

(Az okoskodók kedvéért előre leírom, hogy ennyi erővel vehettem volna klímás autót is.)


Mennyibe kerül összesen, tehát szereléssel, alkatrészekkel együtt beszerelni egy Trabant 601-be a klímát?


(Ilyen választ ne is írjatok, hogy 3-400.000ft)



#Klíma beszerelés.
2022. márc. 3. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem írunk olyat, mert az kevés rá.

Ha gyári motor van benne, felejtsd el, bekapcsolod a klímát, és lefullad a motor.

2022. márc. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
77%
Napi bohóc troll kerdes pipa.....
2022. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Olyan fél millió körül és nagyon körülményes, tehát nem éri meg.
2022. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez tényleg az egyik napi troll. Sajnos egyre több lesz belőlük.
2022. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Pedig hiába vársz rá rendes választ, egyszerűen annyira körülményes és drága lenne átépíteni, hogy nehéz szavakba önteni. A 300-400, amit írtál tuti kevés rá, talán 600k körül kihozzák neked úgy, hogy tényleg működjön is és ne csak az első sarokig bírja.
2022. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Ezelőtt vagy 15 évvel, még hülye kisgyerekként, trollkodtam én is és olyan bant kaptam, mint a szar. Nem tudom pontosan mennyi idő, de szerintem volt vagy 10 év. És megjegyzem, elég jó rendszerük van, mert nem lehetett egyszerűen megkerülni (bonyolultabban meg nem foglalkoztam vele, mert nem érdekelt).


Szóval kérdezem én, ha én ekkora bant kaptam, akkor ezek miért nem? Vagy 15 év alatt egyszerűen ennyire megváltozott a moderátorok értékrendje? Megunták a munkát? Vagy mi az istenért kell naponta száz ilyet olvasni?

2022. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MGéza ***** válasza:
78%
Viccnek elmegy. Főleg hogy az eredeti Trabiban már az is luxus volt, ha 12V-s generátort kapott. A Polo motoros Trabi talán elbírná, de 601 tutira nem.
2022. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

egy 25 lóerős autóba?

A klíma levesz belőle pont 25-öt :D :D

2022. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ja ahogy eddig mondták, a kompresszor meghajtásához több erő szükséges mint amit tud a Trabi.
2022. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Néhány apró zavaró körülmény:

Például nincs a motorban annyi "fölösleges" erő, ami a klíma üzemeltetéshez szükséges.

Aztán nem tudod a berendezéseket hova elhelyezni/beépíteni (sem a motortérben sem a műszerfal alatt nincs rá hely)

Arról nem is beszélve, hogy jelen tipusnál egy komoly klíma megvásárlása és beszereltetése -a jármű beszerzési árához képest- egy irreálisan magas összeget jelent.

2022. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!