Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le lehet tenni a kreszvizsgát...

Le lehet tenni a kreszvizsgát úgy hogy itton én tanulom meg nem pedig egy tanfolyamon veszek részt?

Figyelt kérdés
Költség csökkentési okokból érdekelne, mivel úgy gondolom hogy ezt meg tudnám tanulni én is otthon.

2022. márc. 7. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Le lehet. A lényeg, hogy a vizsgán ne bukj meg. Se az írásbelin, se a gyakorlatin.
2022. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nem lehet. Otthonról is tudsz tanulni, de az e-learninget így is ki kell fizetni.
2022. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Meg lehet csinálni a vizsgát. De előny ha ott van melletted egy ember akinek van jogsija. Nekem is párszor meg kellett kérdeznem a szüleimet, hogy most mit ért ez alatt. Előny, ha gyakorlatban is meg tudják mutatni (pl. Lejtőn elindulás, kézifékes elindulás).
2022. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanfolyam ára kb ugyanannyi és szinte minden autósiskola indít online KRESZ tanfolyamot.
2022. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Friss jogsis a Totalcar Tulaj a pályán sorozatában. Az oktató elmondja, hogy az e-learning egyik hibája, hogy a tanulók nem a KRESZT tanulják meg, hanem a tesztkérdésekre a választ. Aztán emiatt a gyakorlatban nem vagy alig ismerik fel a helyzeteket és kvázi újra kell tanulniuk az egészet - mivel képtelenek az elméletet átültetni a gyakorlatba.


Ha az elméleti részt megtanulod, nem csak bebiflázod a válaszokat, akkor sokkal könnyebb dolgod lesz mikor forgalomba mész vezetni.

2022. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

#3!

KRESz vizsgáról szólt a kérdés.

2022. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 igen, tudom. De ha leírva nem értem az elméletet a gyakorlati bemutatással egy kettőre meg lehet érteni. :)
2022. márc. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a KRESz-t meg kell tanulni, és ezt a megszerzett tudást kell a gyakorlatban alkalmazni.

Azt elég nehéz elképzelni, hogy a kedvedért pl. berendeznek egy keresztetődést és eljátszák, amint balról kanyarodik a villamos, szemből jön a főútvonalon egy busz, jobbról pedig egy ovodás csoport...... csak azért, hogy megtanuld. ;)

Ha nem érted elméletben, nem hinném hogy ki kell próbálni gyakorlatban.


Természetesen nem szólok bele, csináld ahogy jónak látod.

2022. márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!