Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor be van kapcsolva az...

Amikor be van kapcsolva az Auto Hold és működésbe lép, akkor minek világítanak a féklámpák?

Figyelt kérdés

Egy Hyundai i40 autóról van szó.

Tudom hogy ez nem hiba, csak feleslegesen és értelmetlenül égnek a féklámpák ha állok a piros lámpánál és a mögöttem lévőket elvakitom.

Mert lényegében olyan mintha a kéziféket húznám be, csak ott nem égnek a féklámpák az Auto Holdnál meg égnek.

Nem lehet valahol a menürendszerben kikapcsolni??

Más autóban is igy van?



2022. márc. 7. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt a vinnyogást már hallottam párszor, hogy vakítja a mögöttem jövőt. Jajj édesem a kezeit ne csókoljam meg? A féklámpa azért van, mert jelzi, hogy állok annak a baromnak aki épp repeszt felém hátul. Jó jelzést ad affelől is, hogy épp elindulni fogok, javítva ezzel az amúgy is borzalmas kígyózást a kereszteződésekben. Ezért világít állóhelyzetben is. Aki ennyire életképtelen, hogy öli őt az előtte lévő féklámpája az ne vezessen. A közlekedés ilyen, el kell viselni a másikat. Ezek az emberek mit művelnek mikor szembeforgalomban a tompított jön, árokba mennek mert jajj elvakít?
2022. aug. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!