Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet most feléd a...

Mi a helyzet most feléd a benzinkúton? Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi különös. Begurultam és tankoltam. A hat oszlopból kettőnél volt valaki... Bp. XI. kerület, Péterhegyi út
2022. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 autó van előttem a sorban.
2022. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Shell-t, Omv-t még nem igazán akasztotta meg a dolog, 100liternél többet nem vihet el 1 ügyfél, de akinek meg ennyi kell az tankol két helyen akkor.
2022. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még minden OK( Auchan Budakalász).

Ha elfogy 1-2 hétre az üzemanyag akkor sem ijedek meg, a TDCi ha üresre szipkázza a tankot (amit amúgy nem ajánlott) elmegy 900km-t egy tankkal, addig meg csak szerzek valahonnan. :D

2022. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elmúlt két hétben nem tudtam prémium gázolajat tankolni. Mindenhol csak a cetli volt kirakva, hogy átmeneti készlethiány. Ezért nem tankoltam, csak "átstartoltam", még nem volt teljesen üres a tankom, gondoltam később hátha lesz. Végül pénteken megelégeltem, tankoltam simát. (Most először az autóm 0 km-es kora óta.)

De úgy látom a mai hírek alapján, hogy még így is jól jártam. Már akkor mellettem egy utánfutós autó állt, tele hordókkal. Azokba is mind üzemanyagot töltöttek.

2022. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Shellnél 2 hete nincs prémium, így OMV-nél tankoltam. Lassan esedékes lesz megint tankolni, remélem lesz is mit.
2022. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Itt Budapest agglomeráciban kb. 10-en álltak előttem, csak egyféle üzemanyag volt (sima 95-ös), semmi más. Többen is tankoltak még pluszba különböző edényekbe.
2022. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Este tankoltam, nem volt semmi különös.
2022. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt a dél alföldön sincs semmi gond, annyi kivétellel, hogy a városban lévő kettő Shell kútból csak az egyiket üzemeltetik. A kicsit diszkontkutak mennek, mindenhol van literszámi korlátozás, kivéve az OIL! márkájún, ott nincs, mivel java részt kamionok, kisteherautók tankolnak, de személyautók is tankolhatnak.
2022. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dél-Dunántúl. Nincs semmi fennakadás, nincs sorban állás. Egyedül akkor szólnak, ha utánfutóval húzott hordókat akarsz teletankolni.
2022. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!