Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik tucat autó lenne a...

Melyik tucat autó lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 2006-os Swiftem van.

Viszont költöztem és gyakran utazom hosszabb távokat autópályán ahol jól jönne egy kényelmesebb, tempomatos autó.

2 autó fogott meg.

1,5-2M a keret, magyar emberként nyílván a minimum felé húznék inkább, mire átiratom meg első szervízen át esik úgy is ott lesz a felsőhatárnál.


Az egyik autó

Ford Focus 1.6 benzin


A másik autó

Kia Ceed 1.4 v 1.6 benzin, de akár még az 1.6 crdi-s bár keveset megyek az nem biztos nálam megérné (évi 10e km)



2022. márc. 10. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Minimum 1.6 motorral vedd, ha sokat autópályázol. A ford focus 1,6 benzines motorjai elég jók. Kerékjárati rozsdára figyelj oda, de ha ki tudsz fogni egy jó állapotút mk1, mk2 focusból, akkor én azt választanám. Egyébként a Kia ceedről se hallottam rosszakat, de azokról nincs tapasztalatom.
2022. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fordokról én még jót nem hallottam, csalódás lesz Suzuki után...
2022. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszabb távok és évi 10e km mellett és, hogy várhatóan iszonyat drága lesz az üzemanyag májustól én tuti dízelt vennék.
2022. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Suzukiról én még jót nem hallottam nagy csalódás volt a FORD fóka után...
2022. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

FORD Focus 1.5 TDCI


[link]


[link]

2022. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!