Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán hogy lehet...

Forgalmi vizsgán hogy lehet nyugodt maradni?

Figyelt kérdés

Az oktatóval is elég feszült vagyok vezetés közben, de még tűrhető.

Viszont vizsgán már annyira stresszeltem, hogy megbuktam. (Látszott is rajtam a stressz az oktató szerint)


Lehet ilyenkor valami szorongás-oldót szedni? Érdemes háziorvossal konzultálni, hogy ez mitől van?


Normál (pl egyetemi) vizsgáknál nem stresszeltem ennyire sose.



2022. márc. 13. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kértem hogy szólhat-e halkan a rádió, és az kicsit segített oldani azt a feszült hangulatot, csendet. Kicsit "otthonosabb" volt tőle a vezetés. Igaz, 2x-ra sikerült így is a párhuzamos parkolás de átengedett a biztos...
2022. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Én egy féldeci vodkát gurítottam le. A vodkát nem lehet érezni.
2022. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj a nyugtatókkal, hogy sokszor a reakcióidőt is lassítják, ami szintén nem jó forgalmi vizsgán.


Ettől függetlenül konzultálhatsz, persze, de ne gyógyszerekkel kezd, hanem inkább fejben tegyél rendet, tanulj légzéstechnikákat, stb.

2022. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
2022. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Énnekem úgy ment bár én motorral forgalmiztam, hogy úgy mentem oda, mintha egy szimpla motorozásra indulnék. Elengedtem azt, hogy az irányt mondó ember a vizsgabiztos, úgy jelent meg fejben, mint egy haver a csapatban, aki irányít. Így aztán fejben egy teljesen normális baráti motorozás zajlott le amit teljesen nyugodtan és élvezettel tudtam kezelni, így lett 0 hibapontos sikeres vizsga elsőre.


Csak képzeld azt, mintha a barátod lenne, aki megmondja hogy mit csinálj éppen és nem fogod elrontani.


Sok sikert!

2022. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!