Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen SUV-okat, terepjárókat...

Milyen SUV-okat, terepjárókat vagy kombi autókat, egyterűeket javasoltok 2 millió forintig, automata váltóval?

Figyelt kérdés
Mindenképpen nagy csomagteres kell, mert 2 nagy kutyaszállító-boxnak bele kell férnie, vegyes használatra lenne - azaz kb 2 hetente megyek vele 2-3 száz km-t pályán, ill néha Bp belváros, de többnyire hegyekben. Én is nagy vagyok, a kutyák is nagyok, kényelem miatt mindenképpen nagy autó kell.

2022. márc. 13. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A SUV nem nagyobb csomagtérben, mint a normál párja...

Ha nagy tér kell hátul, akkor kombi. Ennyiért és Golf vagy Passat kombit keresnék 2.0 CRTDI-vel

2022. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1#-es köszönöm. ;) jelenleg is VW pdtdi kombim van, ami hibátlan állapotú, műszakilag meg is vagyok vele elégedve, de sajnos kinőttük. Nekem sem kényelmes és a kennelben is már szűkösen fér el a 2 benga állat, éppen ezért szeretnék nagyobbat, de nem tudom milyet. Ssangyongokkal illetve az Xc40-60-90 ami bejön, de az meg kicsit drágább lenne már, mint ami belefér a keretbe.
2022. márc. 13. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Superb kombi?

Minden generáció nagyobb, mint az előző. A SUV-val vigyázni kell, mert nagynak tűnik, magasabb, de a beltér nem arányosan nő. Szerencsére nem írod le milyen kombid van most, de érdemes megnézni literben legalább amik beleférnek a keretbe aztán máris lehet gondolkozni. Vagy veszel egy Caddy Life-ot mondjuk


#1

2022. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!